Evlik ve Öfkeli 5. bölümünde Seray büyük sırra yaklaşıyor

Evlik ve Öfkeli 5. bölümünde Seray büyük sırra yaklaşıyor

Atv'nin yeni dizisi Evlik ve Öfkeli yeni bölümü için heyecan dorukta! Engin'in dövüldüğünü duyan Dilek, yumuşuyor. Serray ise evindeki büyük sırra yaklaşıyor. Evli ve Öfkeli yeni bölümünde izleyicileri bekleyen sürpriz sahneler ve detayları haberimizde!

390 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 04:51
loading...

Ekranların renkli yeni sezon dizisi Evlik ve Öfkeli 5. bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Senaryosu, eğlenceli sahneleri ve kadrosundaki güçlü isimleriyle kısa sürede ilgi odağı olan dizinin yeni bölümünde Dilek yelkenleri suya indiriyor. Engin'in dövüldüğünü duyup hastaneye koşan Dilek, Engin'i tüm yaşananlara rağmen yalnız bırakmaz. İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi; Dilek, Seray, Esra ve Mine'nin hikayesini ekrana taşıyan Evlik ve Öfkeli 5. bölümü bu akşam saat 20.00'de Atv'de!

EVLİ VE ÖFKELİ 5. BÖLÜM ÖZETİ

Dilek, Engin'in dövüldüğünü duyup hastaneye koşar. Engin'i kötü gününde yalnız bırakmaz. Engin ise Dilek'in ilgisine kayıtsız kalamaz ve aralarını yumuşatmaya çalışır. Dilek'in evliliğini kurtarmaya dair umutları yeşerir. Esra, Efkan komiser tarafından Kenan operasyonundan azat edilir ama Esra'yı durduramaz. Ne olursa olsun o adamın peşini bırakmayacaktır. Murat Esra'dan şüphelenir ve peşine düşer. Macit ve Seray arasında evde kim kalacak savaşları başlar. Macit evi film setine çevirir ve Seray'ı çıldırtır. Seray kendine kalacak bir yer bulmak zorunda kalır. Metin, Cenk'i işten kovar. Mine'nin sabrı taşmıştır. Metin'in hayatında sahip olduğu en değerli şeyden; mesleğinden uzaklaştırarak cezasını verecektir.

EVLİ VE ÖFKELİ'DE DEĞİŞİKLİK

Başrollerini Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ayça Erturan ve Sarp Akkaya gibi isimlerin paylaştığı, yapımcılığını ise Süreç Film'in üstlendiği dizinin yönetmenliğini üstlenen Nisan Akman ve ekibi, 5. bölüm itibariyle koltuğunu daha önce 'Küçük Ağa' ve 'Adı Mutluluk' gibi yapımlarda görev alan Erol Özlevi'ye devretti.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder