Evli ve Öfkeli 5. bölümünde şok eden gelişme

Evli ve Öfkeli 5. bölümünde şok eden gelişme

Evli ve Öfkeli son bölümünde yine büyük sürprizler yaşandı. Cenk'in karısına olan ilgisini fark eden Metin, Evli ve Öfkeli 5. bölümünde onu işten kovdu. Evli ve Öfkeli son bölümünde yaşananlara dair detaylar, haberimizde!

448 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 22:08
loading...

Kadrosundaki güçlü isimleriyle ve eğlenceli senaryosuyla ilgi odağı olanEvli ve Öfkeli 5. bölümüyle izleyicilerinin karşısındaydı. Başrollerini; Birce Akalay, Sarp Akkaya, Ebru Cündübeyoğlu, Ayça Erturan ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un paylaştığı dizinin son bölümünde Dilek yelkenleri suya indiriyor. Engin'in dövüldüğünü duyup hastaneye koşan Dilek, Engin'i tüm yaşananlara rağmen yalnız bırakmadı. Eşleri tarafından aldatılan; ancak hayatın devam ettiğini düşünerek devam etmeye çalışan, aldatılmaya karşı farklı tepkiler veren; ancak yılmayan dört kadının: Dilek, Seray, Esra ve Mine'nin hikayesini ekrana taşıyan Evli ve Öfkeli 5. bölümü 8 Kasım Pazar akşamı saat 20.00'de Atv ekranlarındaydı.

EVLİ VE ÖFKELİ 5. BÖLÜM ÖZETİ

Dilek, Engin'in dövüldüğünü duyup hastaneye koştu. Engin'i kötü gününde yalnız bırakmadı. Engin ise Dilek'in ilgisine kayıtsız kalamadı ve aralarını yumuşatmaya çalıştı. Dilek'in evliliğini kurtarmaya dair umutları yeşerdi. Esra, Efkan komiser tarafından Kenan operasyonundan azat edildi ama Esra'yı durduramadı. Ne olursa olsun o adamın peşini bırakmayacaktır Murat Esra'dan şüphelendi ve peşine düştü. Macit ve Seray arasında evde kim kalacak savaşları başladı. Macit evi film setine çevirdi ve Seray'ı çıldırttı. Seray kendine kalacak bir yer bulmak zorunda kaldı. Metin, Cenk'i işten kovdu. Mine'nin sabrı taşmıştı. Metin'in hayatında sahip olduğu en değerli şeyden; mesleğinden uzaklaştırarak cezasını verecekti.

EVLİ VE ÖFKELİ'DE DEĞİŞİKLİK

Başrollerini Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ayça Erturan ve Sarp Akkaya gibi isimlerin paylaştığı, yapımcılığını ise Süreç Film'in üstlendiği dizinin yönetmenliğini üstlenen Nisan Akman ve ekibi, 5. bölüm itibariyle koltuğunu daha önce 'Küçük Ağa' ve 'Adı Mutluluk' gibi yapımlarda görev alan Erol Özlevi'ye devretti.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder