Evleneceksen Gel'in fenomen adayı Çiğdem'e nişanlısından büyük darbe

Evleneceksen Gel'in fenomen adayı Çiğdem'e nişanlısından büyük darbe

'2.5 milyar benim mazotuma yetmez' diyerek Evleneceksen Gel'e damga vuran ve fenomen olan Çiğdem, büyük bir şok yaşadı! Evleneceksen Gel'in çok konuşulan gelin adayı Çiğdem, nişanlısı tarafından aldatıldı. 'Benim mazotuma yetmez' sözleriyle hafızalara kazınan Çiğdem, yüzüğü attı.

520 Kez Okundu
31 Ekim 2015 Cumartesi 21:46
loading...

Evleneceksen Gel'in '2.5 milyar benim mazotuma yetmez' sözleriyle çok konuşulan gelin adayı Çiğdem, yeni nişanlandığı kişi tarafından aldatıldı. Seda Sayan ile Uğur Arslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında kendisine gelen adaya '2.5 milyar benim mazotuma yetmez' diyerek fenomen haline gelen gelin adayı Çiğdem, geçtiğimiz günlerde muradına ererek Özer Bey ile nişanlanmıştı.'2500 TL benim mazotuma yetmez' diyen gelin adayının kolundaki bilezikler ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Yeni yayın döneminde Star TV ekranlarında devam eden Uğur Aslan ve Seda Sayan'ın sunumuyla ekrana gelen Evleneceksen Gel'in bugün yayınlanan bölümünde ise fenomen gelin adayı Çiğdem büyük bir şok yaşadı. Nişanlısı Özer'in Hanife Hanım ile görüştüğünü öğrenen Çiğdem ve nişanlısı arasında gergin anlar yaşandı. Özer Bey'in yaptığı açıklamalara, 'Yalan söyleme' diye çıkışan Çiğdem Hanım sinirlerine hakim olamadı. Gelin adayı, damat adayına, 'Hep sen konuşuyorsun, zeytinyağı gibi üste çıkma' diyerek bağırdı. Kördüğüme dönen ilişkiye bir de Pakize Hanım'ın 'Özer benimle evlenecek' açıklaması eklenince ortalık Evleneceksen Gel stüdyosunda gergin anlar yaşandı. Özer Bey'in başka gelin adayları ile görüşmesi üzerine sinirlenen Çiğdem Hanım, daha fazla dayanamadı ve nişanı bozdu. İkili arasında yaşanan gerginlik Seda Sayan ile Uğur Arslan'ı da şaşkına çevirdi.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder