Evleneceksen Gel'de gelin adayı ortalığı karıştırdı

Evleneceksen Gel'de gelin adayı ortalığı karıştırdı

Farklı formatıyla dikkat çeken Kısmetse Olur'da ortalık fena karıştı. Renkli yarışmacılarıyla sık sık gündeme gelen Kısmetse Olur'a bu kez gelin adayının 2 adaya birden yeşil ışık yakması damga vurdu.

639 Kez Okundu
10 Kasım 2015 Salı 17:26
loading...

Kanal D'nin yeni izdivaç programı Kısmetse Olur, hem yarışma formatı hem de yarışmacılarıyla adından söz ettiriyor. Yapımını Production House'un, sunuculuğunu ünlü sunucu Seda Akgül'ün üstlendiği, hafta içi her gün ekrana gelen Kısmetse Olur'a bu kez gelin adayı Melis damga vurdu, Melis'in hamlesi herkesi şok etti. İzdivaç programında geçtiğimiz günlerde Erdem ile yakınlaşmaya başlayan Melis'in Serhan'a yönelmesi ortalığı karıştırdı.

Kısmetse Olur'a gelin adayları arasında yer alan Melis, eve girdiği günden bu yana erkekler evindeki Erdem'le yakınlaşmış hatta ikili arasında bir ilişki başlamıştı. Ancak, Melis son darbesi ile bu ilişkiyi bitirdi. Ayça ve Emre ikilisinden sonra evin diğer çifti olan Erdem ve Melis ilişkisi bu darbe ile şok bir şekilde bitti.

ERDEM HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI

Erdem ile kırmızı odada görüştükten sonra damatlar evine konuk olan Melis, sürpriz bir şekilde Kısmetse Olur'nu bir diğer adayı Serhan ile yakınlaştı. Serhan'ı tanımak istediğini söyleyen Melis'in konuşmalarını izleyen Erdem bir şok yaşadı.

KISMETSE OLUR'A VEDA EDEN SON İSİM

Kısmetse Olur eleme gecesi geride bıraktığımız cumartesi günü yapıldı. Gergin ve tartışmalı geçen gecede programda henüz çok yeni olan Adnan, eve veda eden isim oldu. Yarışmaya geçen hafta katılan genç damat adayı Adnan üç oy birden aldı. Gelinler evinden arkadaşlarının ortak oyuyla elenen isim ise Daniela oldu. Kanal D'nin büyük ilgiyle takip edilen izdivaç programı Kısmetse Olur'a Adnan ve Daniela yerine iki isim daha katıldı: Kızlar evine Şermin, erkekler evine ise Önder katıldı.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder