'Evleneceksen Gel Gözde Bozkurt kimdir?' Periscope pozları olay oldu

'Evleneceksen Gel Gözde Bozkurt kimdir?' Periscope pozları olay oldu

Show tv izdivaç programı Evleneceksen Gel'in iddialı gelin adayı Gözde Bozkurt'un çıplak görüntüleri gündeme bomba gibi düştü. Peki, Evleneceksen Gel ile tanınan Gözde Bozkurt kimdir? İşte, gözde gelin adayı hakkında detaylar!

1326 Kez Okundu
18 Ocak 2016 Pazartesi 22:22
loading...

Show TV'nin gündüz kuşağı programı Evleneceksen Gel ile tanınan Gözde Bozkurt'un çıplak pozları gündeme bomba gibi düştü. Mobil telefonlarda canlı yayın yapılan uygulama Periscope'ta çıplak görüntü veren Gözde Bozkurt'un fotoğrafları ortaya çıktı. Evleneceksen Gel'in en dikkat çeken adayları arasında yer alan gelin adayının çıplak görüntülerden oluşan videosu internette kısa sürede yayıldı. Videoda yüzü net bir şekilde görülen Gözde Bozkurt konuyla ilgili bir açıklama yapmazken, periscope videosunun kim tarafından yayıldığı öğrenilemedi. Peki, çıplak periscope yayınıyla şaşırtan Gözde Bozkurt kimdir?

GÖZDE BOZKURT KİMDİR?

Evleneceksen Gel programıyla tanınan Gözde Bozkurt, 1992 doğumludur. Çeşitli fuarlarda tanıtım mankenliği yapmıştır. Güzelliğiyle izleyenlerin dikkatini çekmeyi başaran, kendisine talip olan konukları sürekli geri çeviren Gözde Bozkurt, sosyal medyadaki iddialı fotoğraflarıyla da adından söz ettirmiştir.

PERİSCOPE NEDİR?

Periscope, Twitter aracılığıyla kişilerin canlı yayın yapmasını sağlayan sosyal bir platformdur. Periscope kullanılarak yapılan tüm yayınlar, hesabı olan tüm tarafından izlenebilmektedir. Periscope üzerinden canlı yayın yapmak isteyen kişilerin ilk önce Twitter hesabı olması gerekiyor.Twitter ile Periscope'a giriş yaptıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayıp canlı yayınlar yapabilirsiniz.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Gözde Bozkurt

Yorum Gönder