Eve Dönüş dizisi setinde sürpriz aşk

Eve Dönüş dizisi setinde sürpriz aşk

Dizi aşklarına bir yenisi Atv'nin iddialı yapımı Eve Dönüş'ten geldi. Dizinin başrol oyuncuları Tardu Flordun ve rol arkadaşı İpek Erdem'in aşk yaşadığı ortaya çıktı. Eve Dönüş dizisinde tanışan ikilinin iki aydır sevgili oldukları ortaya çıktı.

457 Kez Okundu
31 Aralık 2015 Perşembe 00:53
loading...

2015'in son dizi aşkı haberi Eve Dönüş dizisinden geldi. Başrollerini Cansel Elçin, Tardu Flordun ve İpek Erdem gibi isimlerin paylaştığı dizinin Kürşat'ını canlandıran Tardu Flordun ile dizinin kötü kadını Canan'ına hayat veren İpek Erdem'in bir süredir birliktelik yaşadığı iddia edildi. İkilinin ilişkisi, geçtiğimiz günlerde Ulus'ta gerçekleşen özel bir partiye katılmasıyla ortaya çıktı. Eve Dönüş dizisinde de evli bir çifti canlandıran ikilinin gecenin ilerleyen saatlerinde samimiyeti ilerletmesi, 2 aydır sır gibi sakladıkları aşklarının gün yüzüne çıkmasına neden oldu.

YAKIN ARKADAŞLARINDAN BİLE GİZLİYORLAR

Birlikteliklerini yakın arkadaşlarından bile gizledikleri iddia edilen çiftin Tardu Flordun'un Bebek'teki evinde yaşadıkları öğrenildi. İlişkilerini Eve Dönüş ekibinden de saklayan ikili, önceki akşam birbirlerini öpüp, davetten el ele çıkarak aşklarını herkese ilan etti.

TARDU FLORDUN KİMDİR?

25 Mayıs 1972 doğumlu olan Tardu Flordun, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. 1995 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olduktan sonra 995-1997 yıllarında Ankara Devlet Tiyatroları'nda, 1997-2008 yılları arasında İzmit Şehir Tiyatroları'nda kadrolu oyuncu olarak görev almış, "Hamlet" ve "Roberto Zucco" adlı oyunlarda başrol oynamıştır. 2000'de başrollerini Berna Laçin ile paylaştığı Evdeki Yabancı adlı diziyle televizyon oyunculuğuna başlayan Tardu Flordun, 2002'de Efsane, Bir Tatlı Huzur ve İki Oda Bir Sinan dizilerinde yer aldı. Türkiye dışında birçok ülkede de izlenen Binbir Gece adlı dizide Kerem İnceoğlu adlı karakteri canlandıran oyuncu, 2011'de vizyona giren Türkan Saylan'ın yaşamını konu alan Türkan adlı filmde Saylan'ın oğlu Çağlayan'ı ve Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filminde Red Kit karakterini canlandırdı.

İPEK ERDEM KİMDİR?

1984 doğumlu olan İpek Erdem, İstanbul Devlet Konservatuarı mezunudur. İlk televizyon deneyimini Hayat Bilgisi'yle yaşayan ve "Barbie" olarak hafızalara kazınan İpek Erdem, tiyatro sahnelerinin tozunu da yutmuştur. Gani Müjde'nin keşfiyle hayatı değişen oyuncu, Yer Gök Aşk dizisinde 3 yıl boyunca Münevver karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde ise Eve Dönüş dizisiyle izleyici karşısına çıkmaktadır.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Eve Dönüş Tardu Flordun

Yorum Gönder