Eve Dönüş 15. bölümde dengeler alt üst oluyor

Eve Dönüş 15. bölümde dengeler alt üst oluyor

Atv'nin iddialı dizilerinden Eve Dönüş 15. bölümüyle devam ediyor. Çarşamba günleri izleyici karşısına çıkan Eve Dönüş yeni bölümünde Canan'ın hamleleri işe yarıyor, dengeler alt üst oluyor. İşte, bu akşam yaşanacaklar!

625 Kez Okundu
20 Ocak 2016 Çarşamba 15:09
loading...

Atv'nin iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen Eve Dönüş yepyeni bölümleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Güçlü kadrosu ve toplumsal mesajlar veren senaryosuyla dikkat çeken Eve Dönüş 15. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Her hafta çarşamba günleri ekrana gelen dizide bu hafta her şey Canan'ın lehine işliyor. Kaza sonrası Oflaz'dan kurtulan Canan, Elif ile arasını düzeltmenin yolunu buluyor. Leyla ise kızından uzak kaldığı her an kahroluyor. Leyla bir yandan kızını kazanmak için mücadele ederken, Yusuf'tan öğrendiği sürpriz bir haberle alt üst oluyor.Cansel Elçin, Tardu Flordun, Dilşad Çelebi ve İpek Erdem'in başrollerini paylaştığı Eve Dönüş dizisi 15. bölümüyle bu akşam Atv'de!

EVE DÖNÜŞ 15. BÖLÜM ÖZETİ

Oflaz'ın arabasının patlamasından sonra Canan'ın üstünden büyük bir yük kalkar. Oflaz'la birlikte Kürşat'ın itiraf kayıtları da yok olmuştur. Canan ve Kürşat, geriye kalan son tehdit olan İpek'in elindeki itiraf bandını da bulup yok etmenin peşine düşerler. Kürşat'ın maddi sorunlar yaşadığını gören Cavidan da, Leyla'dan para koparmak için aynı şeyin peşindedir. Yusuf Leyla'nın kendisiyle paylaşmadığı sırrından dolayı ona olan güvenini kaybetmek üzeredir. Genç kadın Yusuf'a her şeyi açıklamaya karar verse de beklenmedik birinden gelen sürpriz bir mesajla her şey değişir. Eve Dönüş yeni bölümünde Canan yeni planını uygulayıp Elif'le arasını düzeltirken, işkenceci doktorun da desteğiyle Leyla'nın kötü biri olduğuna dair küçük kızın kafasını karıştırmayı başarır. Leyla, Elif'ten uzak durduğu her an kahrolmaktadır. Yusuf, Leyla'yı her şeyin düzeleceğine dair teselli eder. Leyla bir yandan karışık duygularıyla mücadele ederken, Yusuf'tan öğrendiği sürpriz bir haberle alt üst olur. Duyduklarından sonra Leyla, artık neye ve kime inanacağına karar veremeyecek bir hale gelir...

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder