Eve Dönüş 13. bölümde şok gelişme

Eve Dönüş 13. bölümde şok gelişme

Eve Dönüş yeni bölümü nefesleri kesecek sahneleriyle geliyor. Atv'nin iddialı dizileri arasında yer alan Eve Dönüş 13. bölümünde Yusuf, Oflaz tarafından intihar süsü verilerek vuruluyor. İşte, Eve Dönüş'te yaşanacaklar!

472 Kez Okundu
07 Ocak 2016 Perşembe 11:24
loading...

Çarşamba akşamlarının iddialı yapımlarından Eve Dönüş yepyeni bölümleriyle ekran macerasını sürdürmeye devam ediyor. Yayın hayatına başlar başlamaz dikkat çeken Eve Dönüş 13. bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Ahmet Saatçioğlu'nun kaleme aldığı, yapımcılığını ise Kartal Çidamlı üstlendiği Eve Dönüş dizisinde bu hafta herkesi şok edecek bir gelişme var: Yılmaz'a ulaşıp büyük sırra çok yaklaşan Yusuf, Oflaz tarafından intihar süsü verilerek vuruluyor. Yoğun bakıma alınan Yusuf yaşam savaşı verirken; Leyla ile Canan arasındaki savaş tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Tardu Flordun ve İpek Erdem'in paylaştığı Eve Dönüş 13. bölümü bu akşam Atv'de!

EVE DÖNÜŞ 13. BÖLÜM ÖZETİ

Yusuf tam Yılmaz'a ulaşıp büyük sırrı öğrenmek üzereyken, yaşanan kötü bir sürpriz olayların bambaşka bir seyir göstermesine neden olur. Oflaz Yılmaz'ı vurup, olaya intihar süsü verir. Ama Yılmaz ölmez, yoğun bakıma alınır. Yusuf, Yılmaz'ın komadan çıkmasını beklerken Leyla'nın Pınar olduğunu öğrenen Oflaz bu fırsatı kaçırmaz, Leyla'ya şantaj yapar. Hastanelik olan Sevda kurtulur. Ama bebek de kurtulmuştur. Hacer bunu Yusuf'tan saklamaya çalışsa da, sonunda Yusuf, Sevda'nın Cengizhan'dan hamile olduğunu öğrenir! Eve Dönüş 13. bölümünde Leyla'nın Canan'ı kaçırma planı ise kaçık bir doktor yüzünden çığırından çıkar. Doktorun ağır eziyetlerine maruz kalan Canan, beklenmedik bir şekilde oradan kurtulmayı başarır. Bu yaptıklarını Leyla'ya ödetmeye kararlıdır. O da Elif'i kaçırır!

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Eve Dönüş

Yorum Gönder