Eve Dönüş 13. bölüm fragmanı nefes kesti

Eve Dönüş 13. bölüm fragmanı nefes kesti

Atv'nin aksiyon sahneleriyle nefes kesen dizisi Eve Dönüş yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen Eve Dönüş 13. bölümünde büyük sırra ulaşmak üzere olan Yılmaz vuruluyor.

450 Kez Okundu
06 Ocak 2016 Çarşamba 00:49
loading...

Çarşamba akşamlarının iddialı yapımlarından Eve Dönüş yepyeni bölümleriyle ekran macerasını sürdürmeye devam ediyor. Yayın hayatına başlar başlamaz dikkat çeken Eve Dönüş 13. bölüm fragman videosu izleyicileriyle buluştu, dizinin takipçileri için sabırsız bekleyiş başladı. Ahmet Saatçioğlu'nun kaleme aldığı, yapımcılığını ise Kartal Çidamlı üstlendiği Eve Dönüş dizisinde bu hafta herkesi şok edecek bir gelişme var: Yılmaz'a ulaşıp büyük sırra çok yaklaşan Yusuf, Oflaz tarafından vuruluyor. Yoğun bakıma alınan Yusuf yaşam savaşı verirken; Leyla ile Canan arasındaki savaş tüm hızıyla devam ediyor.Başrollerini Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Tardu Flordun ve İpek Erdem'in paylaştığı Eve Dönüş 13. bölümü yarın akşam Atv'de!

EVE DÖNÜŞ 13. BÖLÜM ÖZETİ

Yusuf tam Yılmaz'a ulaşıp büyük sırrı öğrenmek üzereyken, yaşanan kötü bir sürpriz olayların bambaşka bir seyir göstermesine neden olur. Oflaz Yılmaz'ı vurup, olaya intihar süsü verir. Ama Yılmaz ölmez, yoğun bakıma alınır. Yusuf, Yılmaz'ın komadan çıkmasını beklerken Leyla'nın Pınar olduğunu öğrenen Oflaz bu fırsatı kaçırmaz, Leyla'ya şantaj yapar. Hastanelik olan Sevda kurtulur. Ama bebek de kurtulmuştur. Hacer bunu Yusuf'tan saklamaya çalışsa da, sonunda Yusuf, Sevda'nın Cengizhan'dan hamile olduğunu öğrenir! Eve Dönüş 13. bölümünde Leyla'nın Canan'ı kaçırma planı ise kaçık bir doktor yüzünden çığırından çıkar. Doktorun ağır eziyetlerine maruz kalan Canan, beklenmedik bir şekilde oradan kurtulmayı başarır. Bu yaptıklarını Leyla'ya ödetmeye kararlıdır. O da Elif'i kaçırır!

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Eve Dönüş

Yorum Gönder