Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Hızır için ölüm fermanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Hızır için ölüm fermanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9. bölüm fragmanıyla heyecanlandırdı. Atv ekranlarının iddialı yeni sezon dizisinin yeni bölümünde Hızır için ölüm kararı veriliyor. İşte, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve detayları!

540 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 19:08
loading...

Ekranları kasıp kavuran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı günden bu yana gerek senaryosu gerek kadrosundaki usta isimleriyle dikkat çeken dizinin 9. bölümünde tansiyon yükseliyor. Masanın kararlarına karşı geldiği için dışlanan Hızır ve Meryem'i kabullenemeyen Meryem arasında ipler gerilirken; Ünal Kaplan Hızır için ölüm kararı veriyor. Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Tarık Ünlüoğlu'nun paylaştığı ayrıca kadrosunda; Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya, Tuna Orhon, Hakan Karahan gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesecek sahneleriyle 3 Kasım Salı akşamı Atv ekranlarında!

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 9. BÖLÜM ÖZETİ

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde; gururunu her şeyin üzerine tutan Meryem ve Hızır arasında ipler iyice geriliyor. İlyas'ın defalarca ölümle yüzyüze gelmesi, Meryem'i çildenen çıkarır. Eşler arasındaki gerginlik sürerken; geçen haftalarda Meryem ile arası bozuk olan Hayriye kendisine bir torun daha verecek olan Nazlı ile yakınlaşır ve ona bir söz verir: Oğlunu sağlıklı doğurmasına yardımcı olacaktır. Yaşadıkları nedeniyle ailesiyle arası gergin olan Hızır'ı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9. bölümünde büyük bir tehlike beklemektedir. Ünal Kaplan ölümü için düğmeye basmıştır.

ARDA TURAN'IN KARDEŞİ EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DA

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranı olan Arda Turan'ın erkek kardeşi Okan Turan da oyuncu oluyor. Milli yıldızımız Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Reha rolüyle dahil oldu. Okan Turan, salı günü ilk kez dizide Reha rolüyle boy gösterdi.Bu arada Arda Turan'ın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setini ziyaret ettiği ortaya çıktı. Arda Turan, reyting rekortmeni diziye olan sevgisini Instagram'a 'Tespihleri çıkarma vakti geldi' yazarak göstermişti.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder