Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde büyük sır ortaya çıkmak üzere

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde büyük sır ortaya çıkmak üzere

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü için geri sayım başladı. Her hafta büyük bir merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10. bölümünde izleyiciler, Hızır'dan saklanan büyük sırra tanık olacak.

344 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 21:57
loading...

Atv'nin kısa sürede büyük yankı uyandıran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitleyecek. Aksiyon dozunun her geçen hafta daha da yükseldiği dizide bu hafta Hızır ve Meryem arasındaki gerilim artarken; Ünal kaplan ile ters düşen Hızır çocuklarını da karşısına alıyor. Hem sevda hem de dava olan Hızır, ne yapacak? Oktay Kaynarca'nın bir mafya babasını, Deniz Çakır'ın ise mafya babası Hızır'ın hırslı eşi Meryem'i canlandırdığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürprizlerle dolu 10. Bölümüyle yarın akşam saat 20.00'de Atv'de!

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 10. BÖLÜM ÖZETİ

Mafya dünyasına beklenmedik bir şekilde giriş yapan Alparslan'ın da amcaları gibi ölüm ensesindedir artık. İlyas evinde hasta yatarken Alparslan seçtiği yolda hızla ilerler. Hızır Çakırbeyli, Ünal Kaplan ve yakınları ile savaşırken bir yandan da ailesiyle savaşmaktadır. Son zamanlarda ev ahalisinin yaşadıkları sinirleri iyice gerer. Çocuklarıyla arası her geçen gün açılır. Aileyi sarsacak yeni gerginlik de Nazlı'nın evine hırsız gibi girip onu öldürmeye çalışan Dursun'un karısından gelecektir. Hızır'dan saklanan sırrın açığa çıkma ihtimali herkesi tedirgin eder.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder