Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde büyük sır

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde büyük sır

Yeni Atv dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10. bölüm ile devam ediyor. Yeni bölümleri büyük bir heyecanla bekleyen dizinin 10. bölümünde Hızır'dan saklanan sır ortaya çıkmaz üzere...Ekşiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürprizlerle dolu sahneleriyle bu akşam Atv'de!

604 Kez Okundu
10 Kasım 2015 Salı 22:38
loading...

Atv'nin kısa sürede büyük yankı uyandıran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitleyecek. Aksiyon dozunun her geçen hafta daha da yükseldiği dizide bu hafta Hızır ve Meryem arasındaki gerilim artarken; Ünal kaplan ile ters düşen Hızır çocuklarını da karşısına alıyor. Hem sevda hem de dava olan Hızır, ne yapacak? Oktay Kaynarca'nın bir mafya babasını, Deniz Çakır'ın ise mafya babası Hızır'ın hırslı eşi Meryem'i canlandırdığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürprizlerle dolu 10. Bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Atv ekranlarında!

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 10. BÖLÜM ÖZETİ

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde; Mafya dünyasına beklenmedik bir şekilde giriş yapan Alparslan'ın da amcaları gibi ölüm ensesindedir artık. İlyas evinde hasta yatarken Alparslan seçtiği yolda hızla ilerler. Hızır Çakırbeyli, Ünal Kaplan ve yakınları ile savaşırken bir yandan da ailesiyle savaşmaktadır. Son zamanlarda ev ahalisinin yaşadıkları sinirleri iyice gerer. Çocuklarıyla arası her geçen gün açılır. Aileyi sarsacak yeni gerginlik de Nazlı'nın evine hırsız gibi girip onu öldürmeye çalışan Dursun'un karısından gelecektir. Hızır'dan saklanan sırrın açığa çıkma ihtimali herkesi tedirgin eder.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder