Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü şaşırttı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü şaşırttı

Ekranların yeni fenomeni Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle izleyicilerine yine unutulmaz anlar yaşattı. Büyük bir ilgiyle izlenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüne büyük sır damga vurdu.

580 Kez Okundu
11 Kasım 2015 Çarşamba 13:41
loading...

Atv'nin kısa sürede büyük yankı uyandıran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitledi. Aksiyon dozunun her geçen hafta daha da yükseldiği dizide bu hafta Hızır ve Meryem arasındaki gerilim artarken; Ünal kaplan ile ters düşen Hızır çocuklarını da karşısına aldı. Hem sevda hem de dava adamı olan Hızır, bu kez ne yapatı? Oktay Kaynarca'nın bir mafya babasını, Deniz Çakır'ın ise mafya babası Hızır'ın hırslı eşi Meryem'i canlandırdığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürprizlerle dolu 10. bölümüyle 10 Kasım Salı akşamı saat 20.00'de Atv ekranlarındaydı!

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 10. BÖLÜM ÖZETİ

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde; Mafya dünyasına beklenmedik bir şekilde giriş yapan Alparslan'ın da amcaları gibi ölüm ensesindeydi artık. İlyas evinde hasta yatarken Alparslan seçtiği yolda hızla ilerledi. Hızır Çakırbeyli, Ünal Kaplan ve yakınları ile savaşırken bir yandan da ailesiyle savaşmaktaydı. Son zamanlarda ev ahalisinin yaşadıkları sinirleri iyice gerdi. Çocuklarıyla arası her geçen gün açıldı. Aileyi sarsacak yeni gerginlik de Nazlı'nın evine hırsız gibi girip onu öldürmeye çalışan Dursun'un karısından gelecekti. Hızır'dan saklanan sırrın açığa çıkma ihtimali herkesi tedirgin etti.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder