Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. bölümünde büyük plan

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. bölümünde büyük plan

Fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile yine kasıp kavurdu! İddialı sahneleriyle yüksek reytingleri kimseye bırakmayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. bölümüne Hızır'ın intikam planı damga vurdu.

469 Kez Okundu
31 Aralık 2015 Perşembe 00:53
loading...

Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüne ekran başındakiler yine çarpıcı sahnelere tanık oldu. Senaryosu ve kadrosundaki güçlü isimleriyle ekranların yeni fenomeni olma yolunda hızla ilerleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Geçtiğimiz hafta Şahin Ağa'nın vurulma sahnesiyle şok etkisi yaratan dizinin son bölümünde en çok merak edilen konu en yakın dostunun vurulmasına, Hızır'ın nasıl bir tepki göstereceğiydi. Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. bölümü 29 Aralık Salı akşamı saat 20.00'de Atv'deydi!

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 17. BÖLÜM ÖZETİ

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu haftaki bölümünde Mahmut'un haince kurşunuyla vurulan Şahin Ağa'nın intikam ateşi herkesi sardı. Hızır Çakırbeyli için faili bulmak hiç de kolay olmayacaktır. Bu durum parasına el konulan Sibiryalı Kartal'dan şüphelenilmesine sebep oldu. Parayı eşit bölüştürülmesini talep eden masa üyeleri Hızır'ın ikna edici tavrından sonra bu fikirlerinden vazgeçtiler. Ünal Kaplan ise geri adım atmaz. Artık mesele para meselesi olmaktan çıkıp, Ünal ve Sibiryalı'nın şahsi hesaplaşmasına döndü. Diğer taraftan öldü sanılan Mahmut planlarını uygulamaya devam eder ve artık sıra ağabeyi Selim'e gelmişti. Meryem Çakırbeyli ve ev ahalisi de doğumu yaklaşan Nazlı'nın akıbetini tartışmaktaydı. Her ne kadar Hızır bu benim kararım dese de kadınlar kendi arasında bir karar verir ve Mübeccel Nazlı'yı ziyaret etti. Hamile olduğunu öğrendiği günden beri yüzü gülmeyen Nazlı'nın kafası iyice karıştı.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder