Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz 19. bölüm fragmanında ani ölüm

Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz 19. bölüm fragmanında ani ölüm

İzlenme rekorları kıran Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz 19. bölüm fragmanı yayında! Yayınlandığı her hafta ses getiren Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, yeni bölümden detaylar!

389 Kez Okundu
18 Ocak 2016 Pazartesi 22:22
loading...

Salı akşamlarına damga vuran Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz'ın önümüzdeki hafta ekrana gelecek yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarının sevilerek ve beğenilerek izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükamdar Olmaz 19. bölüm fragmanı çok konuşulacak sahnelerin sinyalini verdi. Rakip tanımayan dizinin yeni bölümünde Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Hızır, üçüncü kez babalık heyecan yaşar. Ancak, bu heyecan biraz buruk olacaktır. Çünkü, doğum kolay olmamıştır ve Nazlı'nın durumu kritiktir. Yaşananlar Hızır'ın kendiyle iç hesaplaşmalar yaşamasına neden olur. Bütün bunların yanı sıra yeni bölümde hem Ünal'ı hem Hızır'ı yasa boğacak bir ölüm var. Peki, ölümüyle masadaki dengeleri değiştirecek isim kim? Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Deniz Çakır gibi usta oyuncuların başrollerini yaplaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölümü 19 Ocak Salı akşamı Atv'de!

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ' 19. BÖLÜM ÖZETİ

Meryem elinde Nazlı'nın bebeğiyle kalakalır. Hızır ise bunca belanın arasında oğlunun kokusuyla bir nebze ferahlar fakat hemen arkasından aldığı haberle tekrar yıkılır. Doğum sırasında bir sıkıntı olmuştur. Meryem'in dayanacak gücü kalmamıştır. Bu son olayla birlikte göğüslemek zorunda kaldığı problemler onu tükenme noktasına getirir. Ardı sıra alınan kötü haberler ise tüm aileyi yıpratır.Alparslan ve Özlem'in görüştüğünü öğrenen Ünal Kaplan kızını Amerika'ya göndermeye karar verir fakat Özlem bir gece daha İstanbul'da kalmanın yolunu bulur. Alparslan'la vedalaşmak ve onu daima bekleyeceğini söylemek için... Kibrinden gözleri kör olan Ünal Kaplan ise Sibiryalı Kartal'ın neler yapacağını görememiştir. Bu durum herkesi derinden etkileyecek bir felakete sebep olur...

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DA KURTLAR VADİSİ ESİNTİLERİ

Kurtlar Vadisi Pusu'ya rakip olarak gösterilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır Reis'in İlker'in kulağını kestiği sahne, akıllara kafa kesen Polat Alemdar'ı getirdi. Dizinin baş karakteri Hızır Reis, söylediklerinin dinlenmediği gerekçesiyle İlker'in "Bir kulağın bende, bir kulağın sende olsun." diyerek kulağını kesti. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını ekrana kilitleyen bu sahne akıllara Kurtlar Vadisi'nde kafa kesen Polat Alemdar'ı getirdi. Polat Alemdar da Kurtlar Vadisi'nde konsey toplantısında bir anda ayağa kalkarak Cerrahpaşalı'nın kardeşini "Ben racon kesmem kafa keserim" diyerek öldürmüştü.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder