Emre Altuğ'un yeni şarkısı 'Dokunduğun Gibi' Çağla Şikel'i akla getirdi

Emre Altuğ'un yeni şarkısı 'Dokunduğun Gibi' Çağla Şikel'i akla getirdi

Ünlü popçu Emre Altuğ'un yeni albümünün çıkış şarkısı 'Dokunduğun Gibi' Çağla Şikel'i akla getirdi. Ben hiç ihanet etmedim bilmem sözleriyle başlayan 'Dokunduğun Gibi' şarkısı, Çağla Şikel, Emre Altuğ'u aldattı mı? dedirtti.

594 Kez Okundu
09 Ocak 2016 Cumartesi 14:15
loading...

Başarılı popçu Emre Altuğ, üç yıllık aradan sonra yeni albümünü piyasaya sürdü. Üç şarkı, iki versiyon olmak üzere toplamda 5 şarkıdan oluşan albümün ilk klibi yayınlanır yayınlanmaz büyük dikkat çekti. Emre Altuğ, albümün ilk klibini söz ve müziği Ozan Güneysu'ya ait olan 'Dokunduğun Gibi'ye çekti. "Ben hiç ihanet etmedim bilmem" sözleriyle başlayan ve sosyal medyada büyük beğeni toplayan 'Dokunduğun Gibi' şarkısındaki cümleler, ünlü sanatçının eski eşi Çağla Şikeli akıllara getirdi.

İHANET İDDİALARI VARDI

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, 4 yıllık birlikteliğin ardından muhteşem bir düğünle evlenmiş, çiftin iki erkek çocukları olmuştu. Ancak ikili, 7 yıllık evliliklerini geçtiğimiz yıl şubat ayında sürpriz bir kararla noktalamıştı. Magazin gündeminde uzun süre konuşulan bu ayrılığa 'üçüncü bir şahıs'ın neden olduğu konuşulmuş, Emre Altuğ ise iddiaları 'Bizim Çağla ile aşkımız bitti, bu yüzden ayrıldık' diyerek kesin bir dille yalanlamıştı.

DOKUNDUĞUN GİBİ SÖZLERİ

Ben hiç ihanet etmedim bilmem, ben hiç yalandan sevmedim bilmem. Bir anlık heves uğruna gidilen, dikenli yolların sonu belli önceden. Arada bir söz olur, geliyor muyum aklına? Hıçkırık olup yada takılıyor muyum boğazına? Dokunduğun gibi usul usul yaşlarla. Sızıyor muyum ben de yanağından yastığına?

EMRE ALTUĞ KİMDİR?

14 Nisan 1970 tarihinde İstanbul'da doğan Emre Altuğ, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü'nde okumuştur. 1990'larda Sezen Aksu, Nilüfer, Sertab Erener, Levent Yüksel gibi şarkıcılara vokalistlik yapan Emre Altuğ, 3 sezon boyunca Haldun Dormen tiyatrosu'nda yer almıştır. En büyük isteği oyunculuk olan sanatçı, müzikte de başarıyı yakalayınca ikisini bir arada yürütmeye karar vermiştir. Emre Altuğ, 2005 Yılında oynadığı dizinin jenerik müziği ve bir Selami Şahin parçası olan parçayla çıkardığı Sensiz Olmuyor adlı single albümünün bütün gelirlerini Baba Beni Okula Gönder kampanyasına bağışlamıştır.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder