Elçin Sangu'yu bin pişman eden reklam

Elçin Sangu'yu bin pişman eden reklam

Elçin Sangu, bir çorap firmasının reklam teklifinde oynamak için 1 milyon lira istedi. Kiralık Aşk ile yıldızı parlayan Elçin Sangu'nun istediği astronomik rakam üzerine vazgeçen marka, işi Atiye'ye verdi. Elçin Sangu'nun teklifi kabul etmediği için pişman olduğu öğrenildi.

474 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 21:57
loading...

Elçin Sangu, şöhreti paraya çevirme konusunda başarılı olamadı. Kiralık İddiaya göre; Kiralık Aşk dizisinin Defne'si Elçin Sangu, bir çorap firmasının reklam yüzü olmak için1 milyon lira isteyince yetkililer, sundukları teklifi geri çekti. Daha önce reklam yüzü olması için Hadise'yi seçen firma bu kez Elçin Sangu'ya teklif sundu. Fakat kısa sürede ilgi odağı olan oyuncunun istediği ücret dudak uçuklattı.

Hadise ile kampanya için 750 bin dolar karşılığı anlaşan firma yetkilileri, Elçin Sangu'nun 1 milyon lira istediğini duyunca şoke oldu. Talep edilen ücreti çok fazla bulan firma, rotayı sevilen şarkıcı Atiye'ye çevirdi. Elçin Sangu'nun yarı fiyatına 500 bin liraya reklam yüzü olan Atiye, hem getirdiği ses hem de satışları etkilemesiyle markanın yüzünü güldürdü. Henüz daha yeni yıldızı parlayan Elçin Sangu'nun ise teklifi az bulup geri çevirdiği için bin pişman olduğu konuşuluyor.

ELÇİN SANGU KİMDİR?

11 Temmuz 1985'te İstanbul'da doğan Elçin Sangu, Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde başlamış, 2006'da Yeditepe Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümünde eğitimine devam etmiştir. Müzikle ilgisi hiç bitmeyen Elçin Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi alıp tiyatroya adım atmıştır. Kiralık Aşk'tan önce pek çok projede bulunan Elçin Sangu için dönüm noktası Öyle Bir Geçer Zaman Ki olmuştur. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den sonra 2012'de Aşk Kaç Beden Giyer adlı projeyle ekranlarda yer alan Elçin Sangu, Kiralık Aşk'tan önceki dizisi Bir Aşk Hikayesi'ndeki performansıyla adından söz ettirmiştir

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder