Elçin Sangu, o haberlere ilk kez yanıt verdi

Elçin Sangu, o haberlere ilk kez yanıt verdi

Son zamanların en çok konuşulan ismi Elçin Sangu, bir çorap firmasının reklam teklifinde oynamak için 1 milyon lira istediği haberlerine ilk kez yanıt verdi. Elçin Sangu'nun menajeri, iddia edildiği gibi bir reklam teklifi gelmediğini açıkladı.

469 Kez Okundu
10 Kasım 2015 Salı 17:23
loading...

Kiralık Aşk dizisinin yıldızı Elçin Sangu, hakkında çıkan iddialara menajeri aracılığıyla ilk kez yanıt verdi. Doğal kızıl saçları ve dizideki sempatik tavırlarıyla kısa sürede büyük kitlelerin hayranlığını kazanan Elçin Sangu'nun bir çorap firmasından teklif aldığı iddia edilmiş, güzel oyuncunun astronomik bir ücret talep ettiği konuşulmuştu. Elçin Sangu, daha önce Hadise'nin de reklamlarında yer aldığı bir çorap firmasının, kendisine yeni reklam yüzü olması için yapılan teklife karşılık 1 milyon lira talep ettiği için 500 bin TL'ye anlaşan Atiye'ye kaptırdığı, bu nedenle bin pişman olduğu haberini menajeri vasıtasıyla yalanladı. Elçin Sangu'nun menjaeri adı geçen çorap firmasından herhangi bir teklif gelmediğini, dolayısıyla çıkan haberlerin asılsız olduğunu ifade etti.

ELÇİN SANGU KİMDİR?

11 Temmuz 1985'te İstanbul'da doğan Elçin Sangu, Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde başlamış, 2006'da Yeditepe Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümünde eğitimine devam etmiştir. Müzikle ilgisi hiç bitmeyen Elçin Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi alıp tiyatroya adım atmıştır. Kiralık Aşk'tan önce pek çok projede bulunan Elçin Sangu için dönüm noktası Öyle Bir Geçer Zaman Ki olmuştur. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den sonra 2012'de Aşk Kaç Beden Giyer adlı projeyle ekranlarda yer alan Elçin Sangu, Kiralık Aşk'tan önceki dizisi Bir Aşk Hikayesi'ndeki performansıyla adından söz ettirmiştir

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder