Diriliş Ertuğrul yeni bölümü sürprizleriyle geliyor

Diriliş Ertuğrul yeni bölümü sürprizleriyle geliyor

Trt 1'in fenomen tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul 42. bölümü için heyecan dorukta! Yeni bölümde ekran başındakileri büyük sürprizler bekliyor. İşte, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm detayları!

448 Kez Okundu
20 Ocak 2016 Çarşamba 15:09
loading...

Televizyon dünyasını en çok konuşulan dizilerinden Diriliş Ertuğrul yeni bölümü yine çok iddialı. Savaş sahneleri ve çarpıcı gelişmeleriyle dizi severleri ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul 42. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Geçtiğimiz hafta idamdan son anda kurtulan Ertuğrul'u bekleyen sürpriz olay ve isimler kimler? Etkileyici senaryosu ile izleyen herkesi kendine hayran bırakan dizinin yeni bölümünde ortaya çıkacak. Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Uğur güneş ve Didem Balçın gibi ünlü isimlerin paylaştığı Diriliş Ertuğrul 42. bölümü 20 Ocak Çarşamba akşamı Trt 1'de!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA BU HAFTA BARIŞ VAR

Geçtiğimiz hafta idam sahnesiyle ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul'da bu hafta yine tansiyon yükselecek. İdamdan son anda kurtulan Ertuğrul'un maceraları sürprizleriyle devam edecek. Tuğtekin'in obaya gelip Kocabaş'ın ihanetini açıklaması, obadaki gerginliği azaltacak. Bu gelişmeninardından iki oba arasında uzun süreden beri olmayan bir barış ve dayanışma ortamı sağlanacak. Barış ortamıyla birlikte düğün hazırları kaldığı yerden devam edecek.

ERTUĞRUL'U BEKLEYEN SÜRPRİZ İSİMLER

Kendisine yüklenen suçlardan aklanan Ertuğrul ise Diriliş Ertuğrul 42. bölümünde yeni planlarına devam edecek. Ertuğrul, Artuk'le gideceği yerde kimlerle görüşecek? Burada Ertuğrul'a verilecek büyük göre ne? Obaya yeni gelen misafir hangi alpin gönlünü çalacak? Tangut kime mektup yazıyor? Rahman'ın Geyikli'yle Ertuğrul'a gönderdiği haber ne? Olağanüstü toplanan toyda alınan büyük karar ne? Ertuğrul'a kervansaraya gelmesi için haber yollayan kim? Ertuğrul'u bekleyen sürpriz olay ve isimler kimler? Bütün bu sorulan cevabı Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde yanıt bulacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'A YENİ İSİM

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle reytingleri alt üst etmeye devam ederken kadrosuna da genişletiyor. İddialı yapımın son bombası Ezgi Esma oldu. Ezgi Esma dizide "Banıçiçek" karakterine hayat verecek. Diziye 42.bölümde Banıçiçek karakteriyle girecek olan Esma, rolüne hazırlanırken özel hoca ve koreografi ekipleri tarafından at binme, kılıç kuşanma ve ok atma dersleri aldı.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder