Diriliş Ertuğrul 40. bölümüne damga vuran sahne

Diriliş Ertuğrul 40. bölümüne damga vuran sahne

Fenomen Trt 1 dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümü ile izleyicilerini yine ekrana kilitledi. Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 40. bölümüne Ertuğrul'un Kocabaş'ın kellesini kesmesi ve obada çıkan kriz damga vurdu.

621 Kez Okundu
02 Ocak 2016 Cumartesi 00:22
loading...

TRT 1'in reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul son bölümünde aksiyon ve heyecan dozu yine doruk noktaydı! Nefes kesen savaş sahneleri, güçlü kadrosu ve çarpıcı senaryosuyla dizi severlerin ilgi odağı haline gelen Diriliş Ertuğrul 40. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. Hem sosyal medyada hem de yazılı basında sık sık adından söz ettiren dizinin son bölümünde Ertuğrul'un Kocabaş'ın kellesini kesmesi, obadaki tansiyonu yükseltti. Daha önce sürgün edilen Ertuğrul'a duyulan şüphe giderek arttı. Kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Hülya Darcan, Hakan Vanlı, Serdar Deniz, Turgut Tunçalp ve Mehmet Çevik gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul 40. bölümü 30 Aralık Çarşamba akşamı Trt 1'deydi!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 40. BÖLÜM ÖZETİ

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde kan döküldü! Ertuğrul'un Kocabaş'ın kellesini kesmesi, obada beklenmedik bir etki yaptı. Bu beklenmedik olay Ertuğrul'a duyulan şüphelerin artmasına neden oldu. Ancak Ertuğrul, hem obaya dönüp yargılanmayı hem de Kocabaş'ın kellesini almayı belli bir plan dâhilinde yapmıştır. Toyda Ertuğrul'u nasıl bir sonuç bekliyordu? Ertuğrul'un planı neydi? Noyan adamlarını ayinle neye hazırlamaktadır? Tuğtekin'in durumu Ertuğrul'un planlarını nasıl etkiledi? Karabek Ertuğrul'un hangi sırrını Noyan'a ulaştırdı? Tangut tarafından takip edilen Halime Sultan'ı neler bekliyordu? Hayme Ana'yı etkileyen büyük olay neydi? Ertuğrul mahkemede Karabek ile ilgili hangi gerçeği ifşa etti? Toyda Ertuğrul'u nasıl bir sonuç bekliyordy? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 40. bölümünde yanıt buldu.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FİLM OLUYOR

TRT'de yayınlanan ve ekranlara damga vuran "Diriliş Ertuğrul" dizisi beyazperdeye de damga vurmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta Anadolu Ajansı'na konuşan dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, dizinin filmini yapacağını duyurdu. Diriliş Ertuğrul dizisine olan ilgiden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Bozdağ, Haziran ayında Diriliş Ertuğrul'un filmini yapacaklarını şu sözlerle duyurdu: "Haziran ayında Diriliş Ertuğul'un filmini yapmayı planlıyoruz, nasip olursa. Çünkü diziyi 3 sezon yapmayı planlamıştık. 3'üncü sezon sonunda da Diriliş Ertuğrul devam eder mi, etmez mi, tekrar oturup düşüneceğiz. Ancak Diriliş Ertuğrul'un film projesi, haziran ayında hayata geçirilecek." Diriliş Ertuğrul'un filmini Orta Asya'da çekmeyi düşündüklerini ifade eden Bozdağ, diğer film projeleri "Alparslan Malazgirt" filmine de değindi ve Ocak 2017'de ilk çekimin başlayacağını söyledi.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder