Diriliş Ertuğrul 40. bölümünde tansiyon yükseliyor

Diriliş Ertuğrul 40. bölümünde tansiyon yükseliyor

Tarihi Trt 1 dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle yine çok iddialı geliyor. Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde izleyicileri aksiyonu bol sahneler ve sürpriz gelişmeler bekliyor.

350 Kez Okundu
31 Aralık 2015 Perşembe 00:42
loading...

TRT 1'in reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul 40. bölümü için heyecan dorukta! Nefes kesen savaş sahneleri, güçlü kadrosu ve çarpıcı senaryosuyla dizi severlerin ilgi odağı haline gelen Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde yine nefesler tutulacak. Hem sosyal medyada hem de yazılı basında sık sık adından söz ettiren dizinin 40. bölümünde yine tansiyon yükseliyor. Ertuğrul'un Kocabaş'ın kellesini kesmesi, obadaki tepkiyi büyütüyor. Daha önce sürgün edilen Ertuğrul'a duyulan şüphe giderek artıyor. Kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Hülya Darcan, Hakan Vanlı, Serdar Deniz, Turgut Tunçalp ve Mehmet Çevik gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul 40. bölümü bu akşam Trt 1'de!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 40. BÖLÜM ÖZETİ

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünde kan dökülüyor! Ertuğrul'un Kocabaş'ın kellesini kesmesi, obada beklenmedik bir etki yapar. Bu beklenmedik olay Ertuğrul'a duyulan şüphelerin artmasına neden olur. Ancak Ertuğrul, hem obaya dönüp yargılanmayı hem de Kocabaş'ın kellesini almayı belli bir plan dâhilinde yapmıştır. Toyda Ertuğrul'u nasıl bir sonuç beklemektedir? Ertuğrul'un planı nedir? Noyan adamlarını ayinle neye hazırlamaktadır? Tuğtekin'in durumu Ertuğrul'un planlarını nasıl etkileyecektir? Karabek Ertuğrul'un hangi sırrını Noyan'a ulaştıracak? Tangut tarafından takip edilen Halime Sultan'ı neler beklemektedir? Hayme Ana'yı etkileyen büyük olay nedir? Ertuğrul mahkemede Karabek ile ilgili hangi gerçeği ifşa edecektir? Toyda Ertuğrul'u nasıl bir sonuç beklemektedir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 40. bölümünde yanıt bulacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FİLM OLUYOR

TRT'de yayınlanan ve ekranlara damga vuran "Diriliş Ertuğrul" dizisi beyazperdeye de damga vurmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta Anadolu Ajansı'na konuşan dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, dizinin filmini yapacağını duyurdu. Diriliş Ertuğrul dizisine olan ilgiden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Bozdağ, Haziran ayında Diriliş Ertuğrul'un filmini yapacaklarını şu sözlerle duyurdu: "Haziran ayında Diriliş Ertuğul'un filmini yapmayı planlıyoruz, nasip olursa. Çünkü diziyi 3 sezon yapmayı planlamıştık. 3'üncü sezon sonunda da Diriliş Ertuğrul devam eder mi, etmez mi, tekrar oturup düşüneceğiz. Ancak Diriliş Ertuğrul'un film projesi, haziran ayında hayata geçirilecek." Diriliş Ertuğrul'un filmini Orta Asya'da çekmeyi düşündüklerini ifade eden Bozdağ, diğer film projeleri "Alparslan Malazgirt" filmine de değindi ve Ocak 2017'de ilk çekimin başlayacağını söyledi.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder