Demet Akalın, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranı çıktı

Demet Akalın, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranı çıktı

Başarılı popçu Demet Akalın, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranı çıktı. Yeni sezonun iddialı yapımlarından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın fenomeni olan Demet Akalın, İlyas'ın vurulmasına sosyal medyadan tepki gösterdi.

581 Kez Okundu
31 Ekim 2015 Cumartesi 21:46
loading...

Başarılı popçu Demet Akalın da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranı çıktı. Arda Turan ve Hidayet Türkoğlu'ndan sonra Demet Akalın'da dizinin fenomeni olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla belli etti. Dizinin geçen haftaki bölümünde Oktay Kaynarca'nın hayat verdiği Hızır'ın kardeşi İlyas'ın vurulması, Demet Akalın'ı perişan etti. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın geçen haftaki bölümünde İlyas'ın ölüp ölmediğini merak eden Demet Akalın, Twitter'da İlyas'ı canlandıran Ozan Akbaba'yı tweet yağmuruna tuttu. Demet Akalın, "İlyas ölürse dizi biter! Oğlum biz senin için kahroluyoruz. Öldün mü yoksa? Sen başrolsün, ölemezsin!" yazdı.

DEMET AKALIN KİMDİR?

1972 doğumlu olan Demet Akalın, ilk ve lise öğrenimini Gölcük'te tamamlamıştır. Annesinin desteği ile mankenlik kursuna başlayan güzel yıldız, 1996-2004 yılları sevilen albümler ve hitler çıkarmıştır. Kısa sürede müzik dünyasının çok konuşulan isimlerinden olan Demet Akalın, 2004 yılında çıkardığı Banane albümünde bulunan "Aşkın Açamadığı Kapı" ile Kral TV Video Müzik Ödüllerinden "Yılın Şarkısı" ödülünü almıştır. 2006 yılında Kusursuz 19 albümünü çıkardı. Albüm 147.000 kopya sattı ve MÜ-YAP'tan altın ödül almayı başarmıştır. Aynı yıl Kral TV Video Müzik Ödüllerinde "Afedersin" ile "En İyi Pop Kadın Sanatçı" ve "Yılın Şarkısı" ödüllerinin sahibi olmuştur. Türkçe Top 20 listesinde "Afedersin" ile 7 hafta ve albümün ikinci teklisi "Herkes Hak Ettiği Gibi Yaşıyor" ile de 1 hafta olmak üzere, 2006 yılının en uzun süre zirvede yer alan sanatçısı olmuştur. 2013'te Türkiye Müzik Ödülleri'nde Türkan şarkısıyla "En İyi Şarkı" ödülünü almıştır. 23 Nisan 2012'de Okan Kurt ile 3. evliliğini yapan Demet Akalın, 2014 yılında Hira adında bir kız çocuğu doğurmuştur.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

Bir mafya ve aşk hikayesini konu alan Atv'nin yeni dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener tarafından kaleme alınıyor. Oktay Kaynarca'nın, 'Hızır' adlı bir mafya babasını, Deniz Çakır'ın ise 'Hızır'ın eşi 'Meryem'i canlandırdığı mafya dizisinde; Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikâyesi anlatılmaktadır.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KARAKTERLERİ

Oktay Kaynarca - Hızır Çakırbeyli: yeraltı dünyasında yer almasına rağmen kendi kurallarını ön planda tutan Hızır Çakırbeyli, Meryem ile evlidir ve bu evliliğinden iki çocuğu vardır. Aynı zamanda Nazlı ile aralarında ilişki vardır. Silah kaçakçılığı yapan bir mafya masasına katılır ve o masada bir devlet görevlisi olan istihbarat ajanını öldürmesini söylerler. Hızır Çakırbeyli'de bu cinayeti işlemediği için Ünal başta olmak üzere bir çok masa üyesi tarafından dışlanır. Bu dışlanma Hızır Çakırbeyli'nin yeni bir yola çıkmasına neden olacaktır.

Deniz Çakır - Meryem Çakırbeyli: Hızır Çakırbeyli'nin eşi ve 2 çocuğunun annesidir. Ailesinin ve kendisinin hiçbir şekilde küçük düşürülmesine izin vermeyen Meryem, kocasının yasak aşkı Nazlı'ya rağmen Hızır'a olan aşkından vazgeçmez. Korkusuz ve kararlı bir kadın olan Meryem, kendisine yapılan kötülükleri hiçbir zaman unutmayacaktır.

Ozan Akbaba - İlyas Çakırbeyli : Hızır Çakırbeyli'nin kardeşidir. Abisi gibi silah kullanma konusunda beceriklidir. Bu sebeple masada abisinin varisidir. Çok atak ve serttir, sinirlendiğinde gözü hiçbir şey görmez. Esra'yı sevmektedir. En büyük düşmanı Mahmut'tur.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder