Çilek Kokusu 23. bölümüyle final yapıyor

Çilek Kokusu 23. bölümüyle final yapıyor

Çilek Kokusu'dan kötü haber geldi. Yaz sezonunda başlayan ve özellikle gençlerin ilgi odağı olan Çilek Kokusu final yapmaya hazırlanıyor. Peki, Çilek Kokusu ne zaman final yapacak?

708 Kez Okundu
07 Kasım 2015 Cumartesi 22:07
loading...

Çilek Kokusu dizisinden kötü haber geldi. Başrollerinde Demet Özdemir, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mine Tugay, Murat Başoğlu, Laçin Ceylan ve Mahir Günşıray'ın paylaştığı Çilek Kokusu'nun erken final yapacağı iddia edildi. Final kararına; yayın gününün değiştirilmesinin etkisi olduğu konuşuluyor. Cumartesi günü yayın hayatına başlayıp sezon başlayınca yeni projelere yer açmak için gün değişikliğine giderek çarşamba günlerine çekilen Çikek Kokusu yeni gününde aynı başarıyı gösteremediği gözlemlenmişti.

İleride çok ünlü bir pastacı olmayı düşleyen genç bir kız ile her gününü hovardaca harcayan zengin bir gencin hikayesini anlatan Çilek Kokusu'nun akibetinin ne olacağına dair bir bilgi henüz gelmedi.

ÇİLEK KOKUSU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Aslı ve Burak'ın aşkı yeni bir krizin eşiğinde!Çağla ve Gani intikam planlarında bu sefer başarılı olabilecek mi?Aslı'nın Burak'ların müştemilatında kaldığını öğrenen Çağla deliye döner. Aradığı her şey gözünün önünde olmasına rağmen görememiştir. Onu sakinleştirmek Gani'ye düşer. Gani'nin eline Burak'tan intikam almak için büyük bir fırsat geçmiştir bunu en iyi şekilde değerlendirecektir. Hemen bir plan yapar ve planını Çağla'yla paylaşarak harekete geçer. Gani intikam planlarında bu sefer başarılı olabilecek midir..Bu arada Aslı ve Gonca dans derslerine başlamaya karar verirler.Bunu duyan Burak ve Erdem kıskançlık krizine girerler ve kızların peşine takılırlar.

ÇİLEK KOKUSU BAŞROL OYUNCULARI

YUSUF ÇİM KİMDİR?

26 Eylül 1991'te doğan Yusuf Çim, Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde eğitim görmektedir. 2009 yılından itibaren Media Markt, Eti, Avea, Blast, İpragaz, Castrol gibi birçok markanın ve FHM dergisi katalog çekimlerinde yer almıştır. 2011 Best Model of Turkey öncesi ve sonrası birçok defile de boy gösteren Yusuf Çim, müzik alanında da faaliyet göstermiştir. 2013 Ağustos'da çıkardığı 'Olsun Bi Kere' albümünden sonra Ezra adlı dizideki Başkomiser Tek Tabanca Mustafa rolünde oynamıştır.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

26 Şubat 1992 yılında doğan Demet Özdemir, İlk olarak Bengü'nün dansçı kızlarından biri olmuştur. Esnek hareketleri ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, kısa sürede Efes kızlarından biri olmayı başarmıştır. 2009'da şarkıcı Mustafa Sandal'ın "Ateş Et" klibinde dansçı olan Demet Özdemir, ilk olarak Sana Bir Sır Vereceğim dizisiyle ekranlarda boy göstermiştir. Bu dizide Aylin karakterine can veren Demet Özdemir, sonrasında "Kurt Seyit ve Şura" dizisinde Alya karakterini canlandırmıştır. Son olarak 2015 yılında gösterime giren "Tut Sözünü" filminde rol alan genç oyuncu ilk başrol deneyimini Çilek Kokusu ile yaşamaktadır.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder