Çilek Kokusu 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Çilek Kokusu 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Fenomen gençlik dizisi Çilek Kokusu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk ve eğlencenin iç içe geçtiği Star Tv ekranlarının sevilen yapımının 19. bölümünde gençler kamp macerasına atılıyor. Çilek Kokusu yeni bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...

409 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 19:08
loading...

STAR TV'nin ve ekranların sevilen dizisi Çilek Kokusu yeni bölüm fragmanı izleyicileri ile buluştu. İzleyenlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği ve her hafta yeni sürprizlere tanık olduğu dizi bu hafta 19. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Burak ve Aslı, uzun süre sonra herkesten uzakta bir gün geçirmes şansı yakalıyor. Bir iddia sonucunda kamp macerasına atılan çift eğlenceli anlar yaşarken, Çağla'nın ortağı Gani'de onların peşinde düşüyor. Peki, Burak takip edildiklerini anlayacak mı? Gençlerin kamp macerasında neler yaşanacak? Aslı ve Gonca'nın konuşmasına tanık olan Volkan ne yapacak? Tüm bu soru işaretleri yarın akşam ekrana gelecek Çilek Kokusu yeni bölümünde yanıt bulacak.

ÇİLEK KOKUSU 19. BÖLÜM ÖZETİ

Çilek Kokusu yeni bölümünde; Tabu oynarken girdikleri iddiayı kaybeden Erdem tatil programı yapar. Burak'la bir olup kızları sürpriz kampa götüreceklerdir. Kızlarla baş başa kaldıkları geceyi en iyi şekilde geçirmeyi isteyen erkekler bazı planlar yaparlar. Bu planlar komik ve eğlenceli olaylara sebep olur. Bu arada Gani, Çağla'yla yaptığı anlaşma doğrultusunda Aslı'yı yakın takibe alır. Onları gölge gibi takip eden Gani gerçekleri öğrenecek midir?

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder