Big Brother'ı sallayan öpüşme görüntüleri

Big Brother'ı sallayan öpüşme görüntüleri

Big Brother'a bu hafta İdil Naz Kaluç ve Arsel yakınlaşması damga vurdu. Big Brother Türkiye'de aşk yaşayan İdil Naz Kaluç ve Arsel'in canlı yayında öpüşmesi, izleyicileri şoke etti. İşte, Big Brother evinde skandal yaratan o görüntüler!

660 Kez Okundu
31 Aralık 2015 Perşembe 23:13
loading...

Sunuculuğu Asuman Krause'nin üstlendiği, 8 kadın 8 erkek yarışmacının yer aldığı Big Brother Türkiye'ye bu hafta öpücük skandalı damga vurdu. Hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star Tv ekranlarında yayınlanan Big Brother Türkiye'nin ilk gününden bu yana hem hal ve hareketleri hem de görüntüsüyle dikkat çeken ismi İdil Naz Kaluç ve yarışmanın bir diğer dikkat çeken isimlerinden Arsel'in canlı yayında, herkesin gözü önünde öpüşmesi kriz çıkardı. Yarışmada tanışan ve aşk yaşamaya başlayan İdil Naz Kaluç ve Arsel arasındaki yakınlaşma sonrasında Big Brother Türkiye yayını kesildi. Genellikle sık sık tartışan ikilinin öpüşme görüntülerinni sısa sürede internette hızla yayılan bu görüntü hakkında çok sayıda yorum yapıldı.

İDİL NAZ KALUÇ KİMDİR?

Big Brother Türkiye'nin daha ilk bölümünden dikkat çeken İdil Naz Kaluç, 20 yaşında ve Benden Eğitimi öğrencisi. İstanbulda anne ve babası ile yaşıyor. Egolu ve hırslı insanlarda hoşlanmadığını dile getiren İdil Naz Kaluç, kendisinin de egolu ve hırslı olduğunu ifade ediyor. Daha önce Bu Tarz Benim programına da katılan İdil Naz Kaluç, yarışmanın diğer isimleriyle sık sık karşı karşıya gelmişti. Öğrenci olan İdil Naz Kaluç beden antrenörlüğü okuyor. Aynı zamanda Tenis ve pilates eğitmenliği de yapan İdil Naz Kaluç, sosyal çevresi tarafından havalı olarak bilindiğini söylüyor.

BİG BROTHER'A VEDA EDEN SON İSİM KİM?

Big Brother'in 4. hafta elemesi 26 Aralık Cumartesi gecesi yapıldı. Yarışmaya veda edebilecek 4 kişi bulunuyordu: Tuğra, Rezan, Gökçen. Peki, bu isimlerden hangisi Big Brother evine ve hayallerine veda etti? SMS oylamasında en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim ise Tuğra oldu. Elenme konuşması yapan Tuğra, kafaları karıştıran şu yorumu yaptı: "Burası dışarıdan göründüğü gibi değil. Ben daha fazla gülemedim, gülemeyeceğim, benim limitim buraya kadardı, kendim gitmek istedim. Mutluyum, üzüntü duymadım" dedi.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder