Beyaz Show'da yeni şok! Apar topar yayın kesildi

Beyaz Show'da yeni şok! Apar topar yayın kesildi

Kanal D geçtiğimiz Cuma akşamı yayınlanan Beyaz Show programında meydana gelen telefon bağlantısı skandalının etkileri daha geçmeden bu haftaki programda yeni bir şok daha yaşandı.

550 Kez Okundu
16 Ocak 2016 Cumartesi 11:33
loading...

Ayşe Çelik isimli bir vatandaşın geçtiğimiz hafta Beyaz Show programına telefonla katılarak terör örgütünün propagandasını yapması medyada geniş yankı bulmuştu. O ismin öğretmen olmadığının ortaya çıkması ve ünlü şovmenin tutumu Türkiye'nin gündemine oturmuştu.
Geçen haftaki olaylar ve tartışmalar sonrası bu hafta merakla beklenen Beyaz Show'un yeni bölümünde de bir şok yaşandı. Bu kez de stüdyo konukları pankart açıp slogan attı. Sloganlar esnasında ünlü şovmen ve konukları kısa süreli bir şaşkınlık yaşarken, Beyazıt Öztürk VTR girerek yayını kesti.

VTR esnasında protestocu grup stüdyodan apar topar uzaklaştırılırken, VTR'nin bitiminin ardından ünlü şovmen programı sonlandırdı.
KANAL D YÖNETİMİ GEÇEN HAFTAKİ OLAYI PROVAKASYON OLARAK NİTELENDİRMİŞTİ
Kanal D yönetimi tarafından geçen haftaki olaya ilişkin açıklam yapılmış, açıklamada; "Beyaz Show Programı'nda gerçekleştirilen bir telefon bağlantısına dair yaşananları kamuoyuyla paylaşma lüzumu hissettik.
Beyazıt Öztürk, 20 yıldır Kanal D ekranında herkesin çok yakından bildiği, eğlence içerikli show programı yapmaktadır. Dün gece yayından sonra, yaptığımız araştırma sonucunda elde ettiğimiz bilgiler aşağıdaki gibidir;
Kendisini Ayşe Çelik Öğretmen olarak tanıtan kişi, konuklara "ünlü olmadan önce yaptığınız ve şimdi özlediğiniz neler var", "hayranlarınızla başınıza gelen en tuhaf şey nedir", "kendinizi eleştirirseniz neyinizi eleştirirsiniz" sorularını sormak istediğini aktarmıştır. Ardından cep telefonundan yayına bağlanmıştır. Yayında bambaşka konuları dile getirmiş ve sonrasında da sosyal medyada gündem oluşturmuştur.

Beyaz Show'da yaşanan olaylarda Beyazıt Öztürk'ün tavrını doğru buluyor musunuz?

— Birbak Magazin (@MynetMagazin) 16 Ocak 2016
Beyazıt Öztürk, istisnasız bu ülkede herkesin sevdiği, programında asla siyasete yer vermeyen, toplumun her kesimini kucaklayan tarzına rağmen böylesi bir provokasyonun içine çekilmeye çalışılmıştır. 23 yıllık yayın tarihinde ülkemizin değerlerine ve menfaatlerine bakışı çok belirgin olup, terörün her türlüsüne karşı Türkiye'nin birlik ve bütünlüğünü ilke edinmiş Kanal D olarak hem böylesi bir provokasyonun hedefi olmanın hem de akla hayale gelmeyecek senaryolarla yıpratılma gayretinin üzülerek farkındayız. Doğan TV ve Kanal D ilk günden bugüne devletin yanında yer almıştır.

Altını çizerek bir kez daha belirtmek isteriz ki hiçbir suistimal ve iftira çizgimizi ve duruşumuzu değiştirmeyecektir. İyi niyetle bakan gözlerin hemen farkedebileceği bu provokasyona karşı Kanal D Yönetimi söz konusu kişiye dair tüm hukuki süreçleri işletecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyururuz." ifadelerine yer verilmişti.
MEHMET KILIÇARSLAN
Beyaz Show'da yaşanan olaylarından ardından Beyaz Show Twitter'da en çok konuşulan konu oldu. İşte sosyal medyada yapılan yorumların bir kısmı;

Beyaz Show'da , Beyazıt Öztürk'e yapılan saygısızlık.. gerçekten yazık! 20 senedir canımız ciğerimiz oldu. İyi ki sen #beyazshow

— kocagözlüturta (@itsme_south) 16 Ocak 2016

Bu ülkede herşey olurdu Beyaz Show'da birşey olmazdı, o temiz kalır halkı tarafsız eğlendirmeye çalışır derdim. Yazık bee

— Melosh48 ♀ (@mkisaoglu) 16 Ocak 2016

Beyaz Show'da pankart açanları yaka paça dışarı atacağına canlı yayında sahneye alıp ağzını burnunu kırmalıydın Beyaz.Yeminle kral olurdun.

— İbrahim Tuna (@CarkciKemal) 16 Ocak 2016

Beyaz Show'da dün yine olaylar çıkmış ama ne olursa olsun Beyazıt Öztürk'ü çok seviyorum.

— seher. (@alwayszdmr) 16 Ocak 2016

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder