Beyaz Show konukları arasında bu hafta Merve Özbey var

Beyaz Show konukları arasında bu hafta Merve Özbey var

Açılışı bomba bir şekilde yapan Beyaz Show konuklarıyla yine çok konuşturacak. Beyaz Öztürk'ün sunumuyla ekrana gelen Beyaz Show'dabu hafta Merve Özbey rüzgarı esecek. Peki, Beyaz Show konukları arasında başka kimler var?

324 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 18:57
loading...

Esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle "Beyaz Show" bu hafta şahane! Beyaz Show konuklarıyla yine hem kahkahaya boğacak hem çok konuşturacak. Beyazıt Öztürk'ün sunumuyla ekrana gelen, cuma gecelerinin vazgeçilmez talk show programı Beyaz Show'da ekran ve müzik dünyasından bomba isimler var. Peki, uykusu kaçanların dinamizm kata, haftanın yorgunluğunu unuturan Beyaz Show bu hafta kimleri konuk ediyor?

Sempatikliği ve güler yüzü ile yıllardır ekranlarda izleyiciye ışık saçan sunucu Beyazıt Öztürk'ün programın bu hafta; kendine özgü şahane yorumuyla Merve Özbey, "Git Başımdan" filmiyle Şahin Irmak ve Bülent Emrah Parlak, güzel oyuncu Eda Ece, Azerbeycan'lı güzel şarkıcı Röya ve müthiş yorumuyla Cemil Demirbakan konuk oluyor.

MERVE ÖZBEY KİMDİR?

17 Temmuz 1989'da doğan Merve Özbey, Trio Chios grubunun eski vokalistlerindendir. Erdem Kınay ile olan düetiyle tanınan genç şarkıcı, bu yıl ilk kez stüdyo albümü çıkarmıştır fakat bu albümüyle de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Merve Özbey'in çıkış şarkısı albüme de adını veren "Yaş Hikayesi" son günlerin en çok konuşulan parçalarındandır.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder