Beren Saat konuştu: Tadımız tuzumuz kalmadı

Beren Saat konuştu: Tadımız tuzumuz kalmadı

Uzun süredir ekranlarda görülmeyen Beren Saat, eski rol arkadaşıyla kameralara takıldı. Kösem Sultan ile ekranlara dönecek olan Beren Saat, basın mensuplarının ortalarda görülmediğini sorması üzerine Tadımız, tuzumuz kalmadı. dedi.

276 Kez Okundu
08 Kasım 2015 Pazar 12:51
loading...

Ekranların aranılan yüzü Beren Saat, "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinde yengesini canlandıran Esra Dermancıoğlu ile görüntülendi. Uzun süredir hiçbir dizi projesinde yer almayan ancak Kösem Sultan dizisiyle ekranlara iddialı bir dönüş yapmaya hazırlanan Beren Saat, Nişantaşı Sofa Hotel'den çıkarken kameralara takıldı. Şık bir görüntüyle kameralara yansıyan başarılı oyuncu, muhabirlerin sorularına ayaküstü yanıt verdi.

Bir arkadaşının davetine katıldığını ifade eden Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun koruma tuttuğu haberlerinin hatırlatılması üzerine, gülümseyerek böyle bir şeyin olmadığını söyledi. Geçtiğimiz aylarda sosyal medya paylaşımları nedeniyle bir grubun tepkisini çeken ve HDP yanlısıymış gibi gösterilen Beren Saat, Aşkı Memnu dizisinin de çekildiği köşkte protesto edilmişti. HDP'ye destek olduğunu iddia ettikleri Beren Saat'i ilginç bir şekilde Aşkı Memnu dizisiyle özdeşleşen köşkte protesto eden grubun eşi Kenan Doğulu'yu tedirgin ettiği, bu nedenle Kenan Doğulu'nun koruma tutacağı iddiaları gündeme gelmişti.

"BU ARALAR TADIMIZ TUZUMUZ YOK"

Son dönemde sosyal paylaşımları nedeniyle bazı kesimlerin tepkisini çeken ve hedef gösterilen güzel oyuncu, basın mensuplarını bir süredir ortalarda görünmediğini söylemesi üzerine durumu, "Bu aralar pek tadımız tuzumuz yok." diyerek özetledi.

Ekranların merakla beklenen yeni sezon dizisi "Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan" dizisinde başrol alacağı konusu da netleşen Beren Saat, dizide rol alacağını doğrulayarak yakında çekimlere başlayacağı bilgisini basınla paylaştı. Hakkında merak edilen açıklık getiren Beren Saat sonrasında direksiyonun başına geçerek Nişantaşı'ndan ayrıldı.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder