Baba Candır 13. bölümünde büyük itiraf

Baba Candır 13. bölümünde büyük itiraf

Sevilen aile dizisi Baba Candır yeni bölümü için heyecan dorukta. Pazar akşamları ekrana gelen, güçlü kadrosuyla kısa sürede ilgi odağı olan Baba Candır 13. bölümünde Ceylan'ın bir daha gitmesi ihtimalini göze alamayan Rüzgar aşkını itiraf ediyor.

602 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 04:51
loading...

Deneyimli isimlerin yanı sıra genç yeteneklerin de kadrosunda yer aldığı Baba Candır 13. bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Sıcak ve samimi anlatımıyla ilgi odağı olan, sık sık komik diyalogların ve yanlış anlaşılmaların yaşandığı Baba Candır yeni bölümünde bir itiraf sahnesi ekrana gelecek. Rüzgar, Ceylan'ı tekrar kaybetme korkusuyla aşkını itiraf edecek. Peki, Ceylan'ın bu itirafa cevabı ne olacak? Haluk'un Ece'ye yaptıklarını öğrenen Hasan ne yapacak? Başrollerini; Settar Tanrıöğen, Özgün Karaman, Tülay Bursa, Melis Tüzüngüz gibi isimlerin paylaştığı Baba Candır 13. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TRT 1'de!

BABA CANDIR 13. BÖLÜM ÖZETİ

Baba Candır yeni bölümünde; Ceylan Ürgüp'e geri dönmekten vazgeçer. Ceylan'ın Emrecan'dan vazgeçmeyeceğini fark eden Mehmet Dede Emrecan'ı adam etmeye karar vererek onu sıkı bir askeri eğitime tabi tutar. Ceylan eski işine dönmek için Rüzgar'la konuşur. Ceylan'ın bir daha gitmesi ihtimalini göze alamayan Rüzgar Ceylan'a aşkını itiraf eder. Babasının balayından erken döneceğini öğrenen Haluk Ece'yi eski işine geri almaya çalışır. Haluk'un Ece'ye yaptıklarını öğrenen Hasan Başkan Ece'yi eski mevkiine alırken Haluk'u posta ofisine yollar. Adnan Egemen'in ailesine düğünün masrafları için yüklü bir çek yazar. Çek aile içinde karışıklıklara ve kavgalara sebep olur.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder