Azra Akın'dan Poyraz Karayel müjdesi

Azra Akın'dan Poyraz Karayel müjdesi

Sevilen Kanal D dizisi Poyraz Karayel'den Azra Akın sürprizi geldi. Geçtiğimiz sezonda Poyraz Karayel kadrosunda yer alan ancak sezon finalinde diziden ayrılan Azra Akın diziye 39. bölümde geri dönüyor.

656 Kez Okundu
06 Ocak 2016 Çarşamba 00:49
loading...

En son Poyraz Karayel dizisinde ekranlarda boy gösteren Azra Akın'dan sürpriz haber geldi. Poyraz Karayel'in geçtiğimiz sezonunda Zülfikar karakterinin platonik aşkı Çiğdem'i canlandıran ve daha sonra diziden ayrılan Azra Akın, yarın akşam yayınlanacak olan 39. bölümde yeniden seyirci karşısına çıkacak. Güzel oyuncu, başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ali İl, Şebnem Hassanisoughi, Ataberk Mutlu, İdil Fırat, Hare Sürel ve Özkan Uğur gibi isimlerin paylaştığı dizide Zülfikar'ın platonik aşkı Çiğdem'i canlandırıyordu.

AZRA AKIN KADRODAN NEDEN ÇIKARILMIŞTI?

Geçen sezon ortasında Poyraz Karayel dizisinin oyuncu kadrosuna katılan tescilli güzel, oyunculuğu yüzünden ağır eleştiriler almış, eleştirilerden rahatsız olan yapımcılar Azra Akın'ı kadrodan çıkarmıştı.

POYRAZ KARAYEL 39. BÖLÜM ÖZETİ

Poyraz Karayel'de bu hafta Poyraz, Meltem ve İsmail ilk defa tüm gerçekleri yüz yüze konuşurlar. Sefer Sema ile ilgili öğrendiklerinden sonra soluğu Sema'nın kapısında alır ama Sema'ya hastalığını öğrendim demek yerine bambaşka bir fikri vardır. Ayşegül Poyraz'ın Selin Karaca hakkında söylediği yalanları yüzüne vurmak için kurnazca bir plan yapar; bu plan sonucunda Poyraz, Ayşegül ve Selin bir restoranda burun buruna gelirler. Poyraz artık iyice köşeye sıkışmıştır. Şimdi Poyraz'ın hem Ayşegül'ün hem de görev icabı da olsa Selin'in gönlünü alması gerekmektedir. Bu arada Selin'in peşinde bu sefer gerçek bir tehlike vardır, Poyraz'ın onu kurtarma çabası ise Ayşegül'le ilişkilerine ciddi bir çatlak vermek üzeredir.

AZRA AKIN KİMDİR?

8 Aralık 1981 Hollanda'da doğam Azra Akın 2002 Türkiye güzeli seçilmiş ve ardından da 2002 Miss World'de Dünya güzeli unvanını kazanmıştır. Hollanda'da bale, resim ve müzik gibi farklı sanat dallarında eğitim gören Azra Akın, 1998 yılında Elite Model yarışması Türkiye ayağında birincilik kazandıktan sonra aynı başarıyı 2002 yılında Star TV'nin düzenlediği Türkiye güzellik yarışmasında da göstererek birinci olmuştur. Miss World yarışmasında da Türkiye'yi temsil eden Azra Akın, Miss World unvanını 1932′de Keriman Halis'in ardından Türkiye'ye ikinci defa getiren kişi olmuştur. Kariyerine modellikle başladıktan sonra oyunculuğa da adım atan Azra Akın, 2004′te başrolü Tamer Karadağlı ile paylaştığı Yağmur Zamanı adlı dizide Eylül karakterini canlandırmış, 2011 yılında da Star TV'de yayınlanan Geniş Aile dizisinde rol almıştır. Eylül 2014′te vizyona giren Çilek isimli filmde başrol olarak oynayan Azra Akın'ın son dizi porjesi Poyraz Karayel olmuştur.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Azra Akın Poyraz Karayel

Yorum Gönder