Ayşenur Balcı'nın başörtü taktı, ortalık karıştı

Ayşenur Balcı'nın başörtü taktı, ortalık karıştı

İşte Benim Stilim ile tanınan Ayşenur Balcı yine gündeme bomba gibi düştü. Daha önce Periscope'ta soyunan Ayşenur Balcı, bu kez hem başörtü takıp hem süper mini etek giyince bazı basın organları İşte Benim Stilim yarışmasına ateş püskürdü.

1151 Kez Okundu
03 Aralık 2015 Perşembe 10:28
loading...

Jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez'in, sunuculuğunu ise Öykü Serter'in üstlendiği İşte Benim Stilimyarışmacılarından Ayşenur Balcı'nın kıyafeti, bazı gazetelerin ve sivil toplum kurumlarının tepkisine neden oldu. Ayşenur Balcı'nın mini etek giyip başörtüsü takmasına tepki gösteren gazetelerden bazıları, İşte Benim Stilim'i "Rezil yarışma" olarak sıfatlandırırken, bazıları Acun Ilıcalı'yı dinle dalga geçmekle suçladı.

İşte Benim Stilim'in en genç ismş Ayşenur Balcı, daha önce de çıplak periscope yayınıyla gündeme gelmiş, erkek arkadaşının yanında binlerce kişiye görüntü vermesi nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Yaptığı harekete anlam verilemeyen Ayşenur Balcı'nın görüntülerdeki davranışları ise 'Uyuşturucu mu almış' gibi soruların sorulmasına neden olmuştu.

Ayşenur Balcı'nın bu şekilde programa çıkmasına izin verilmesine tepki gösteren isimlerden biri olan Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gümüş, RTÜK'e seslendi ve şu konuşmayı yaptı: "Bu aynı bizi yaratan Allah-û Teâlâ ile dalga geçmektir. O program ahlak dışı bir program. TV8'i ve Acun Ilıcalı'yı kınıyorum. Resmi kurumlar ile hükümeti göreve davet ediyoruz. RTÜK'ün bu konuya el koyması lazım." dedi.

ŞEYTANIN TELKİNLERİNE AÇIK BİR PROGRAM

İşte Benim Stilim All Star'ı insanları yoldan çıkarmakla suçlayan "ANKARA İnanç Özgürlüğü Platformu Sözcüsü İsmail Aydar ise, "O program bir oyalanma programı. İnsanları yoldan çıkartma, şeytanların telkinlerine açık bir program… Müslümanlar arasında o programın adını bile anmaya değmez. O tür programların hepsi Türk insanını dejenere etmek amacı taşıyor." diye konuştu.

AYŞENUR BALCI KİMDİR?

1995 doğumlu olan Ayşenur Balcı, modellik ve mankenlik yapmaktadır. Modellik dışında oyunculuk ve dans ile ilgilenen Ayşenur Balcı, düzgün vücudu ve giyim tarzı ile Bu Tarz Benim jürisinin dikkatini çekmeyi başarmış, yarışmadan sonra estetik yaptırması ile gündeme gelmiştir. Yarışmada yer aldığı dönemde Show TV'de yayınlanan Her şey Dahil programına konuk olan Ayşenur Balcı, nefesleri kesen dans performansı ile hem stüdyodakileri hem de ekranları başındakilerin dikkatini çekmiştir.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ayşegül 2 yıl önce yorumlandı

Dini degerlerimize karşi hassasiyet gösterilmeliydi.yapilan iş Şık değil

0 Kişi beğendi.