Asla Vazgeçmem 34. bölüm fragmanı İclal yıkılıyor

Asla Vazgeçmem 34. bölüm fragmanı İclal yıkılıyor

Sevilen Show Tv dizisi Asla Vazgeçmem 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Entrika yüklü senaryosuyla ekrana kilitleyen Asla Vazgeçmem yeni bölümünde İclal bebeğini kaybediyor! İşte, yeni bölümden ilk görüntüler ve detaylar!

447 Kez Okundu
18 Ocak 2016 Pazartesi 22:22
loading...

Bir yıldırım aşkı ikayesi Asla Vazgeçmem yepyeni bölümleriyle perşembe akşamlarına heyecan katmaya devam ediyor. Entrika dozunun her geçen gün arttığı, sürprizlerin eksik olmadığı Asla Vazgeçmem 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Son yaşananlar ardından merakla beklenen dizinin önümüzdeki hafta ekrana gelecek bölümünde Yiğit'i kazanmak için başka bir adamdan hamile kalan İclal bebeğini kaybediyor, oyun bozuluyor! İclal, bebeğini kaybetmesine rağmen Yiğit'i elinde tutabilecek mi? Yiğit ve Nur arasında neler yaşanacak? Yiğit'i delirten gelişme ne? Tüm bu soru işaretleri Asla Vazgeçmem 34. bölümünde yanıt bulacak.

ASLA VAZGEÇMEM 34. BÖLÜM ÖZETİ

Nur ve Kerem arasındaki ilişkinin bir oyun olduğuna inan Yiğit, Asla Vazgeçmem yeni bölümünde şüpheye düşer. Bu şüphe içini kavururken Cahit'in sözleri onu iyice çileden çıkarır. Hiçbir hatası olmamasına rağmen çocukları düşünerek vicdan azabı çeken Nur ve boşanmasına rağmen hala Nur'a büyük bir aşkla bağlı olan Yiğit arasında ipler iyice gerilir. Nur'un Kerem'in elini gerçekten tutuyor olma ihtimaliYiğit'i adeta delirtir. Yiğit'e hastalıklı bir şekilde bağlı olan İclal ise bebeğini düşürerek büyük bir şok yaşar. Yiğit'i kazanmak için tek şansını kaybeden İclal bütün hırsını Aytül'den çıkarır.Asla Vazgeçmem yeni bölümünde karnında Cahit'in bebeğiyle Kozan Çiftliği'ne dönen Elmas ise yine rahat durmaz ve Nazan'ın altınlarını çalar. Cahit'in bunu farketmesi ise aralarında gerilime neden olur.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder