Asla Vazgeçmem 32. bölümde sürpriz gelişme

Asla Vazgeçmem 32. bölümde sürpriz gelişme

Perşembe akşamlarının heyecan dozu yüksek dizisi Asla Vazgeçmem yeni bölümü izleyicilerinin karşısına bomba gibi geliyor. Asla Vazgeçmem 32. bölümünde Kerem Sancaktar'un Nur'u Yiğit'ten vazgeçirip geçirmeyeceği merak konusu.

639 Kez Okundu
07 Ocak 2016 Perşembe 11:16
loading...

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi Asla Vazgeçmem yepyeni bölümleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Son yaşananlar ardından büyük bir sabırsızlıkla beklenen Asla Vazgeçmem 32. bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sevilen dizide bu hafta Yiğit, Fırat ve İclal'den şüphelenmeye başlıyor. Yiğit, İclal'in korkunç planını öğrenecek mi? Kerem Sancaktar, Nur'u Yiğit'ten vazgeçirebilecek mi? Cahit ile Nazan cephesinde neler yaşanacak? Başrollerini Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe'nin paylaştığı Asla Vazgeçmem 32. bölümünde tüm bu soru işareleri yanıt bulacak. Sürprizlerle dolu Asla Vazgeçmem dizisi bu akşam Show Tv ekranlarında!

ASLA VAZGEÇMEM 32. BÖLÜM ÖZETİ

İclal'in Mert üzerinden yaptığı insafsız bir oyun nedeniyle, Yiğit ve Nur'un baş başa geçirdikleri günler kısa sürmüştür. Yiğit oğlunun yanına koşarken, Nur da büyük bir adım atarak Kerem'in teklifini kabul edecektir. Amacı; Yiğit'i kendinden uzak tutarak, artık bir ilişkileri olamayacağına onu da inandırmaktır. Kerem'in planı işlemeye başlamış, Nur ona komşu olmuştur. Ancak bu gidişe ilk tepki hem de çok tehditkar bir şekilde Hazal'dan gelir. Babalık testi sonucu Elmas'ın gerçeği söylediğini anlayan Cahit ise Asla Vazgeçmem yeni bölümünde Nazan'la ipleri kopararak soluğu Elmas'ın yanında alır. Yıllarca sürdürdüğü yalanın ortaya çıkmasıyla Cahit'i kaybeden Nazan için artık yaşamanın bir anlamı kalmamıştır. Mert'in iyileşmesiyle rahatlayan İclal ve Aytül'ün huzurunu, eve geri dönen Fırat bozacaktır. Fırat; hiç de kolay lokma olmadığını artık açık açık göstermeye başlayacaktır. Kerem'in planını gören Yiğit, Nur'un neden bu oyunun içinde yer aldığını anlasa da olayların önüne geçemez. Kerem'in durmaya niyeti yoktur. Ancak Yiğit Nur'dan asla vazgeçmeyecektir.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder