Asla Vazgeçmem 23. bölümde şok eden gerçek

Asla Vazgeçmem 23. bölümde şok eden gerçek

Heyecan dozu yüksek dizi Asla Vazgeçmem son bölümüyle yine ilgi odağıydı. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Asla Vazgeçmem 23. bölümünde Kerem, Nur ve Yiğit hakkındaki gerçeği öğrendi.

486 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 18:57
loading...

Show TV'den ekranlara bomba gibi düşen bir yıldırım aşkı hikayesi: Asla Vazgeçmem 23. bölümüyle izleyici karşısındaydı. Yapımcılığını Gold Film'in, yönetmenliğini ise Aysun Akyüz'ün üstlendiği, sıfırdan zirvey yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan ve ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadının hikayesini ekrana taşıyan Asla Vazgeçmem son bölümünde İclal'in Nur-Yiğit evliliğini öğrenmesi tansiyonu yükseltti. Araları bozuk olan Yiğit ve Nur'un aşkını yeni bir sınav bekliyordu. Başrollerini; Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe'nin paylaştığı Asla Vazgeçmem son bölümüyle 29 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00'de Show Tv'deydi!

ASLA VAZGEÇMEM 23. BÖLÜM ÖZETİ

Asla Vazgeçmem son bölümünde;Yiğit'in Nur'a sorduğu "Benden boşanmak mı istiyorsun?" sorusunu duyan İclal'in dünyası başına yıkılsa da kısa sürede toparlanıp karşı atağa geçti. Nur'a inat olsun diye kabul ettiği hafta sonu tatilinde Yiğit'i büyük bir sürpriz beklemekteydi. İclal ve Fırat'ın gizli işbirliği sonucu; gittikleri otelde karşılarına Sancaktar Kozmetik'in reklam çekimi için orada bulunan Kerem, Nur ve Fırat çıktı. Cahit'i oyuna getirerek paraya kavuşan Elmas'ın kardeşi Emin'e yakalanması bütün planlarını altüst etmişti. Parayı iade etmek zorunda kalacağı gibi, çiftlikten de gönderilmesi kararlaştırılmıştı. Elmas konusunun patlaması ve Aytül'le yaptığı konuşma sonunda Nazan'ın aklı başına geldi, kocasını tekrar kazanmanın yollarını arayacaktı. Herşeyini kaybettiğine inanan Elmas, birşeyler değiştirebilir umuduyla İclal'e yaklaştı, ancak İclal'in ona güvenmesi öyle kolay olmayacaktı. Yiğit'in İclal'le tatile çıkmış olması Nur'u iyice yükseltirken, Nur'u Kerem'le sık sık birlikte görmek de Yiğit'i çileden çıkartmaktaydı

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder