Aşk Yeniden 38. bölümü şaşırttı

Aşk Yeniden 38. bölümü şaşırttı

Macerası bol Fox Tv dizisi Aşk Yeniden 38. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Dizide bu hafta izleyicileri sürpriz gelişmeler bekliyordu. İşte, Aşk Yeniden son bölümünde yaşananlar!

583 Kez Okundu
20 Ocak 2016 Çarşamba 15:09
loading...

Fox Tv ekranlarının eğlenceli yapımı Aşk Yeniden yepyeni bölümüyla devam ediyor. Sürprizlerin, maceranın ve kahkahanın eksik olmadığı Aşk Yeniden 38. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Peki, Zeynep ve Fatih çiftinin her hafta farklı bir macera yaşadığı dizide bu hafta neler yaşandı? Kadrosunda Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Nilay Deniz gibi genç isimlerin yanı sıra Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar gibi deneyimli oyuncuların bulunduğu Aşk Yeniden 38. bölümünde her şeyin ortaya çıkmasıyla rahat bir nefes alacaklarını düşünen Fatih ve Zeynep, evden kovuldu.. Yeni bir hayat kurmaya çalışan ikili yeni bir sürprizle karşı karşıya kaldı. Peki, bu sürpriz neydi? Yayınlandığı her hafta ekran başındakileri ekrana kilitleyen Aşk Yeniden son bölümü dün akşam Fox Tv'deydi!

FATİH VE ZEYNEP YENİ BİR MACERAYA ATILIYOR

Fırtınadan kendisini kurtarmayı başaran Şevket, ikinci bir fırtına yaşamış, Zeynep ve Fatih'in ayrı kalmalarının ardında yatan tüm gerçeklere yüzleşmiştir. Artık Ertan gerçeği net olarak bilinmektedir. Olayın Şevket tarafından öğrenilmesiyle diğerlerinin de öğrenmesi uzun sürmez. Artık, gerçekten haberi olmayan tek isim Mukaddes'dir. Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla Zeynep ve Fatih yine huzuru yaşayacaklarını düşünürlerken Şevket ikisini de kapı dışarı edip artık kendilerine yeni bir hayat kurmaları gerektiğini söyler.

İKİLİYİ BEKLEYEN YENİ SÜRPRİZ

İlk gecelerini otelde geçirmek zorunda kalan Fatih-Zeynep ikilisi, yeni hayatlarını nasıl kuracakalrının planlarını yapmaya başlar. Artık bir yol çizmesi gerektiğinin farkına varan Fatih, babasıyla konuşup Zeynep'ten artık ayrılmak istemediğini, ayrıca şirketten ayrılıp kendisine teklif edilen yeni bir işte çalışmak istediğini söyler. Fehmi, Fatih'e destek olur ve hatta yeni hayatlarını kurmaları için ilk adımı atarak onlara bir ev satın alır. Mukaddes dışında iki aile de Fatih ve Zeynep'in yeni evleri konusundaki heyecan ve sevinçlerini paylaşırlar. Artık Fatih ve Zeynep için gerçekten yepyeni bir dönem başlamıştır. Fakat ikisinin de bilmediği, yeni hayatlarında onları bekleyen kocaman bir sürprizin daha var olduğudur.

AŞK YENİDEN'E SÜRPRİZ KONUK

Başrollerini Buğra Gülsoy, Özge Özpirinçci, Tamer Levent, Lale Başar, Sema Keçik, Orhan Alkaya, Nazlı Tosunoğlu, Can Sipahi, Nilay Deniz, Esin Gündoğdu ve Tülin Oral gibi isimlerin paylaştığı yapımın son bölümüne BKM Mutfak ekibinin sevilen yüzlerinden Metin Yıldız konuk olacak. Oyuncu, dizide bir hırsızı canlandıracak.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder