Aşk Yeniden 28. bölümde Zeynep ölüm-kalım mücadelesinde

Aşk Yeniden 28. bölümde Zeynep ölüm-kalım mücadelesinde

Eğlenceli Fox dizisi Aşk Yeniden yeni bölümünde bu kez hüzün var. Başrollerini; Özge Özpirinçi ve Buğra Gürsoy'un paylaştığı romantik komedi Aşk Yeniden 28. Bölümünde Zeynep, ölümün eşiğinde Peki, bu mücadeleyi kazanabilecek mi?

540 Kez Okundu
10 Kasım 2015 Salı 22:38
loading...

Aşk Yeniden yeni bölümünde bu kez hüzün var. Romantik komedi dizisinin 28. Bölümünde Zeynep, ölüm kalım savaşı verecek. Aşk Yeniden yeni bölümünde aile zehirlenen Zeynep'i kurtarmak için her şeyi yapacak.Eğlenceli sahneleriyle hafızalara kazınan Aşk Yeniden yeni bölümünde bu kez hüzün ve gözyaşı var. İkinci sezonda Zeynep-Fatih'in aileleriyle yaşadıkları çatışmalara ağırlık veren dizi 28. bölümüyle ekrana gelecek. Aşk Yeniden'de bu hafta izleyiciler Zeynep'in yaşam mücadelesine tanık olacak. Cahit'in intikamını almak isteyen kardeşi Vahit tarafından zehirlenen Zeynep, yaşam mücadelesi verecek. Başrollerini; Özge Özpirinçci ve Buğra Gürsoy'un payaştığı romantik komedi tadındaki eğlenceli dizi Aşk Yeniden yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00'de Fox Tv'de!
AŞK YENİDEN 28. BÖLÜM ÖZETİ
Aşk Yeniden yeni bölümünde nihayet Zeynep bulunmuştur ancak Cahit'in intikamını almak isteyen kardeşi Vahit tarafından zehirlenmiştir. Her şeyden habersiz olan Şevket, Vahit'i vurur. Meryem, Vahit'in, Zeynep'in yaşaması için gerekli olan panzehrin yerini söylemeden öleceğinden korkmaktadır. Şevket ve Meryem bir yandan Vahit'i hayatta tutup ondan zehir hakkında bilgi almaya çalışırken bir yandan da Vahit'e bunu söyletebilecek bir koz peşindedirler. Fatih, Zeynep'in ölebilme ihtimaliyle sarsılmıştır. Onu yaşatabilmek için her yolu denemektedir. Meryem, Vahit'i konuşturabilmek için onun herkesten gizlediği oğlunu Orhan'a kaçırtır ancak olaylara dâhil olan Ertan, Meryem'in planlarını tersine çevirmiştir. Fatih ilk kez Zeynep'i gerçekten kaybetmek düşüncesiyle yüzleşmek zorunda kalmış ve büyük bir korkuya kapılmıştır. Zeynep ise hastanede zaman ilerledikçe daha da kötüleşmektedir. Zeynep'i kurtarmak için Vahit'in verdiği zehri gözünü kırpmadan içen Meryem ve Şevket için yolun sonu gelmiştir…

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder