Asena Erkin 'Atalay' oluyor

Asena Erkin 'Atalay' oluyor

Asena Erkin ve Caner Erkin'in kesin olarak ayrılacağı haberleri magazin sayfalarına bomba gibi düştü. Çiftin boşanma dilekçelerindeki ifadeler de medyaya yansıdı. Boşanma protokolüne göre Asena Erkin, kızlık soyadı Atalay'yı kullanacak.

464 Kez Okundu
15 Ocak 2016 Cuma 23:26
loading...

Uzun süredir ayrılacakları konuşulan Caner Erkin ile Asena Erkin, boşanıyor! Ayrılık haberlerini her fırsatta yalanlayan çiftin boşanacakları haberinin kesinleşmesi, bomba etkisi yarattı. Anlaşmalı olarak boşanmaya karar veren Caner Erkin ile Asena Erkin'in boşanma davasındaki ayrıntılar da ortaya çıktı. Boşanma protokolüne göre; çiftin 4 yaşındaki oğulları Çınar'ın velayeti anne Asena Erkin'e verilecek. Caner Erkin, Çınar'ın genel bakım ve eğitim giderleri karşılayacak, aylık 10 bin lira yoksulluk nafakası ödeyecek. Kamoyu tarafından Asena Erkin, boşanma kararı verildikten sonra evlenmeden önceki kızlık soyadı Atalay'ı kullanacak.

CANER BENİM DEĞERLİM

Sıradışı giyim tazı ve lüks yaşamaıyla dikkat çeken ve yeniden "Atalay" olmaya hazırlanan Asena Erkin, boşanmayla ilgili ilk kez konuştu. Ani bir şekilde boşanma kararı aldıklarını ifade eden Asena Erkin, "Caner benim değerlim. Bundan sonra eskisinden daha sık görüşeceğiz. Artık işlerimle gündemde olacağım, beni öyle haber yapacaksınız." dedi.

ÇIPLAK GELDİK ÇIPLAK GİDECEĞİZ

Farklı hedefleri nedeniyle boşanmak istediğini belirten Asena Erkin, sözlerini şöyle sonlandırdı: "Para ve pulla alakam sıfır. Paranın içinde olup da bunu söylemek evet, çok kolay. Ama benim parayla şimdiye kadar hiç işim olmadı. Bundan sonra da olmaz. Belki de parayla alakam olmadığı için bu kadar manevi duygularımın ağır basmasından dolayı Caner'le birbirimize düşkünlüğümüz var. Dünya malıyla alakam yok. Çıplak geldik, çıplak gideceğiz."

ASENA ERKİN - CANER ERKİN AYRILIĞI SOSYAL MEDYANINDA GÜNDEMİ

Moda tasarımcılığı yapan ancak Fenerbahçeli Caner Erkin'in eşi olarak tanınan Asena Erkin, sosyal medyanın da en çok konuşulan ismi oldu. Bazı Twitter kullanıcıları Asena Erkin- Caner Erkin ayrılığıyla ilgili ilginç yorumlar da bulundu. İşte, o yorumlardan bazıları:

"Asena Erkin&Caner Erkin çifti boşanıyormuş. Bence süpriz olan şu ana kadar boşanmamış olmaları.", "Asena Erkin 'Caner çok iyi biri. O kadar iyi biri ki, iyiliğinin altında ezilirsiniz.' demiş. Evet, nesli tükeniyor.", "Asena Erkin umduğunu bulamadı indirime gitti.Kendisi hazır koca parası yediği için,herkesi kendisin gibi zannetti."

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Asena Erkin

Yorum Gönder