Analar ve Anneler 4. bölüm fragmanında Ayhan'ın şok eden teklifi

Analar ve Anneler 4. bölüm fragmanında Ayhan'ın şok eden teklifi

Atv'nin iddialı dizisi Analar ve Anneler 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Duygu yüklü senaryosuyla kısa sürede ilgi odağı haline gelen Analar ve Anneler yeni bölümünde Polis Ayhan, Zeliha'yı köşeye sıkıştırıyor.

467 Kez Okundu
10 Kasım 2015 Salı 17:26
loading...

Atv'nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi Analar ve Anneler yeni bölüm fragmanıyla bombayı patlattı. Dizinin başından beri Zeliha'ya hastalıklı bir aşk duyan Ayhan, Zeliha'ya bebeğini kavurma sözü veriyor ancak bir şartla: onunla evlenmesi.... Ekranlarda fırtınalar estiren Analar ve Anneler 4. bölümünde; Neriman'ın kirli oyununu tüm gerçekliğiyle öğrenen ancak tam kaçacakken yakalanan Zeliha, şimdi ne yapacak? Birbirlerinden çok farklı hayatlar yaşayan iki genç anne olan Kader ve Zeliha'nın aynı evlat için vermek zorunda kaldıkları savaşı konu alan, başrollerini; Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Metin Akdülger ve Okan Yalabık'ın paylaştığı dönem dizisi Analar ve Anneler 4. bölümüyle 12 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00'de Atv'de!

ANALAR VE ANNELER 4. BÖLÜM ÖZETİ

Analar ve Anneler yeni bölümünde hem Zeliha hem Kader köşeye sıkışmış durumda... Kader, sevdiği adamın her şey öğrenmesi ardından kendine sahip çıkacağını düşünürken büyük bir şok daha yaşar. Uğruna köyü terk ettiği adam, onu hiç bilmediği ve yabancısı olduğu bir yerde kendi kaderine bırakıp gitmiştir. Tam artık tutunacak bir dalı olmadığını düşünürken, zor gününde Muazzez'in oğlu Halil imdadına koşar. Kader'i gördüğü ilk anda içi ısınan Halil, ne olursa olsun ona destek olacaktır. Zeliha cepesinde ise her şey çok daha kötü bir hal almıştır. Tam oğluna kavuşacakken Neriman'ın kötü oyununu öğrenen Zeliha artık komiser Ayhan'ın kıskacındadır. Ayhan ona çocuğuna kavuşabileceğini söyler ama bir şartı vardır: kendisiyle evlenmesi. Çocuğuna kavuşan Zeliha ne yapacak, Ayhan'ın teklifini kabul edecek mi?

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder