Analar ve Anneler 2. bölümde Zeliha gerçeği hatırladı

Analar ve Anneler 2. bölümde Zeliha gerçeği hatırladı

Atv ekranlarının yeni dizisi Analar ve Anneler son bölümüyle yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Analar ve Anneler 2. bölümünde geçmişten gelen bir fotoğraf, Zeliha'nın gerçekleri sorgulamasını sağladı.

402 Kez Okundu
31 Ekim 2015 Cumartesi 21:44
loading...

Ay Yapım imzalı Analar ve Anneler 2. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kaderin yollarını birleştirdiği iki kadının hikayesini konu alan Analar ve Anneler son bölümünde; Zeliha ölen bebeğinin yasını tutarken; Kader, baktığı bebeğin annesiyle ilgili gerçekleri sorgulamaya başladı. Bu durumdan tek şüphelen ise Kader değil. Ayhan da henüz emin olmasa da Zeliha'nın bebeğini Neriman'ın kaçırdığından şüphelendi. Senaryosunu Berkun Oya'nın yazdığı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği, güçlü oyuncu kadrosunda Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal'ın yer aldığı Analar ve Anneler 2. bölümü 29 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00'de Atv'deydi!

ANALAR VE ANNELER 2. BÖLÜM ÖZETİ

Analar ve Anneler son bölümünde; Zeliha, Neriman'ın söylediği acımasız yalan sebebiyle her şeyi geride bırakarak ülkeden kaçmak üzereyken tarifsiz bir annelik içgüdüsü dönüşü olmayan yola çıkmasını engelledi. Şimdi Zeliha, Tahsin'in yardımıyla bebeğinin peşine düşecekti. Gerçeklerden habersiz olan Kader ise Neriman'ın kucağına verdiği bebekle her an yakınlaşmakta, annelik içgüdüsüyle bebeğe bağlanmaktaydı. Geçmişten gelen bir fotoğraf, Kader'in kafasındaki düğümleri çözecek mi yoksa her şey daha da çıkmaz bir hale mi sürüklenecekti? Tahsin ise bambaşka bir belaya bulaştı. Tahsin'in hayatı tehllikede miydi? Zeliha, polislerden daha fazla kaçamadı. Zeliha kapısına dayanan polislerden nasıl kurtuldu? Ayhan Zeliha'nın bebeğini Neriman'ın kaçırdığından şüphelendi. Ayhan gerçekleri anladı mı? Tüm bu soru işaretleri Analar ve Anneler 2. bölümünde yanıt buldu.

İki genç anne olan Zeliha ve Kader'in yürek burkan hikayesini konu alan Atv'nin yeni sezon dizisi Analar ve Anneler ilk bölümüyle ilgi odağı olmayı başardı, büyük beğeni toplayarak sosyal medyaya da damga vurdu. Twitter'de sayısız beğeni ve yorum alan dizinin 2. bölümü de aynı başarıyı sürdürdü.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder