Alişan'ın son çaresi: Evleneceksen Gel

Alişan'ın son çaresi: Evleneceksen Gel

Müzmin bekar Alişan, Evleneceksen Gel programında damat adayı koltuğuna oturdu. Seda Sayan' ve Uğur Arslan'ın sunumuyla ekrana gelen Evleneceksen Gel'e katılan Alişan, taliplerine seslendi.

760 Kez Okundu
09 Ocak 2016 Cumartesi 14:15
loading...

Bir türlü evlenemeyen Alişan, hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel programına katıldı. Yakın arkadaşı Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla ekrana gelen Evleneceksen Gel programında damat adayı sandalyesine oturan Alişan, taliplerine seslendirdi. Sık sık evlenmek istediğini söyleyen Alişan'ı izdivaç programında görenler, büyük bir şok yaşadı. Taliplerini arayan ünlü şarkıcı, sözleriyle ekran başındakileri güldürdü.

ALİŞAN'IN KRİTERLERİ

Çok uzun zamandır bekar olduğunu belirten Alişan, artık 40 yaşına girdiğini ve evlilik yaşının geldiğini ifade etti. Devamlı programa katılamayacağını fakat zaman zaman gelen talipleriyle görüşeceğini ifade eden Alişan, 25 ile 30 yaşları arasında evlenmemiş, ailesinin yanında ve İstanbul'da yaşayan taliplerini beklediğini açıkladı. Sarışın, esmer ya da kızıl olabileceğini kişilerin fiziki özelliklerinin önemli olmadığını sadece gelecek adayların balık etli olması gerektiğini ifade etti.

ADAYINA DOKUNUNCA, AZARLANDI

Evleneceksen Gel'in sunucusu Seda Sayan, ünlü şarkıcının aradığı kriterle uyan gelin adayı Zeynep'i sahneye aldı. Gelin adayıyla sohbet eden Alişan, kendisine talip olan gelin adayını eliyle kontrol etmeye çalıştı. Bu esnada devreye giren Seda Sayan, programın kurallarını hatırlatarak dokunmanın yasak olduğunu söyledi.

CANLI YAYINDA TEKLİF ALMIŞTI

Evleneceksen Gel'e katılarak büyük bir şok yaşatan Alişan, geçtiğimiz yıl canlı yayında evlenme teklifi almış ancak konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmamıştı. Uzun bir aradan sonra evlenmeye karar veren Alişan, açıklamalarıyla güldürdü.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Alişan Evleneceksen Gel

Yorum Gönder