Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı boşanıyor

Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı boşanıyor

Tv 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, 13 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı'dan boşanmaya hazırlanıyor. 2003 yılından beri evli olan Acun Ilıcalı ile Zeynep Ilıcalı bir süredir ayrı yaşıyordu.

628 Kez Okundu
20 Ocak 2016 Çarşamba 15:09
loading...

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 2003 yılında evlendiği Zeynep Ilıcalı'dan boşanıyor. Son dönemlerin en popüler isimleri arasında yer alan muhabirlikten TV patronluğuna kadar yükselen Acun Ilıcalı'nın uzun süredir ayrı yaşadığı 13 yıllık eşi, 2 kızının annesi Zeynep Ilıcalı'dan boşanmak için ağlayan Adliyesi'ne başvurduğu öğrenildi. Çift yıllarca önce de boşanma haberleriyle gündeme gelmişti. Zeynep Ilıcalı, "ihanete uğradım" diyerek boşanma davası açmış, eşinin kendisini 20 yaşındaki bir genç kızla aldattığını ifade ederek, evlilikte edinilen malların yarısını istemişti. Ancak, çift sonrasında davadan vazgeçmişti. Zeynep Ilıcalı'nın kastettiği genç kız ise Şeyma Subaşı'ydı.

ACUN ILICALI KİMDİR?

29 Mayıs 1969'ta doğan Acun Ilıcalı, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibidir. 19 yaşında evlenen ünlü medya patronu, İstanbul Üniversitesi'nin İngilizce öğretmenliği bölümünü kazansa da, orada okumayıp televizyon hayatına atılmayı tercih etti.Televizyon spikeri "İlker Yasin" ile tanışması, Acun Ilıcalı'nın hayatını değiştirdi. Futbol bilgisiyle İlker Yasin'i etkileyen Ilıcalı, bir programa denenmek üzere alındı. Beşiktaş muhabiriyken futbolcularla samimi olup özel röportajlar yapan Acun Ilıcalı, 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu. Fear Factor, Survivor Kızlar - Erkekler, Survivor Türkiye - Yunanistan, Survivor Aslanlar - Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi, Yetenek Sizsiniz, Yok Böyle Dans, Survivor Ünlüler - Gönüllüler ve O Ses Türkiye programlarının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı.2010 yılında yaptığı "Yok Böyle Bir Dans" adlı programından gelecek 500 Bin TL'nin işitme engellilere için okul yapımında kullanılmasını sağladı. Ayrıca Show TV'nin başlatmış olduğu "81 İl 81 Okul" adlı sosyal sorumluluk projesinde yer aldı ve toplamda 3 milyon 725 bin 563 TL'lik bir yardım topladı.

ZEYNEP ILICALI KİMDİR?

Zeynep Ilıcalı, Acun Ilıcalı'nın ikinc eşidir. Acun Ilıcalı, 1988 yılında Seda Ilıcalı ile evlenmiştir. 2003 yılında Acun Ilıcalı ile hayatını birleştiren Zeynep Ilıcalı'nın bu evliliğinden Yasemin ve Leyla adlarında iki kızı olmuştur. 2010 yılında Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açan Zeynep Ilıcalı, boşanmaktan vazgeçse de kağıt üstünde evli olduğu eşinden ayrı yaşamaktadır. Kızları Leyla ve Yasemin ile bir süre önce sessiz sedasız Londra'da yeni bir hayat kuran Zeynep Ilıcalı, dekorasyon sektöründe çalışmaktadır.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder