Acil Aşk Aranıyor son bölümde kriz çıktı

Acil Aşk Aranıyor son bölümde kriz çıktı

Show Tv'nin renkli yapımlarından Acil Aşk Aranıyor 20. bölümüyle izleyici karşısındaydı. Artık çarşamba günleri izleyici karşısına çıkmaya başlayan Acil Aşk Aranıyor son bölümünde Nisan'ın büyük yalanı kriz çıkardı.

412 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 18:57
loading...

Show Tv'nin sevilen dizisi Acil Aşk Aranıyor 20. bölümü yeni gününde bomba sürprizleriyle geldi. Yolları bir hastanenin acil servisinde kesişen iki doktor; Nisan ile Sinan'ın, eğlenceli ve çekişmeli aşk hikayesini ele alan dizi yayına başladığın beri pazar günleri ekrana gelen dizi artık çarşamba günleri yayınlanıyor. Renkli senaryosu ve dinamik kadrosuyla ilgi odağı olmayı başaran dizinin 20. bölümünde; Sinan'ın annesine bir türlü kendini sevdiremeyen Nisan'ın yaptığı yeni planda yaşadığı talihsizlikler, izleyenlere yine eğlenceli dakikalar yaşattı. Müstakbel kayınvalidesi Türkan'ın sevgisini kazanmaya çalışırken büyük bir yalanın içine düşen Nisan, ne yaptı? Başrollerini Serhat Teoman ve Duygu Yetiş'in paylaştığı Acil Aşk Aranıyor 20. bölümü çarşamba akşamı izleyenlerle buluştu.

ACİL AŞK ARANIYOR 20. BÖLÜM ÖZETİ

Acil Aşk Aranıyor son bölümünde; Sinan'ın annesine kendini bir türlü sevdiremeyen ve kanka yalanı uyduran Nisan, yeni bir plan hazırladı. Nisan, müstakbel kayınvalidesi Türkan'ın sevgisini kazanmaya çalışırken büyük bir yalanın içine düştü. Sinan'la gizli aşk yaşamak zorunda kalan Nisan, Türkan'ın hastanede işe başlamasıyla zor zamanlar yaşadı. Zeynep ise Nisan'la işbirliği yaptığı için işini kaybetme tehlikesiyle karşılaştı. Nisan ve Sinan'ın Türkan'a gerçeği açıklaması hiç kolay olmadı. Özgür'ün büyük sırrının ortaya çıkması an meselesiydi, Zeynep'i kandırmak için yeni hamleler geliştirmek zorunda kaldı. Ölmüş anneannesinin maaşını çekmek için hileye başvuran Abidin ise sürpriz bir şekilde yeni bir anneanneye sahip oldu.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder