Acık Aşk 3. bölüm fragmanında şaşırtıcı gelişme

Acık Aşk 3. bölüm fragmanında şaşırtıcı gelişme

Show Tv'nin iddialı yeni dizisi Acı Aşk 3. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Büyük bir merakla beklenen Acı Aşk yeni bölümünde Sude, hamile olduğunu öğrendiği Melek'i kaçırıyor.

572 Kez Okundu
31 Aralık 2015 Perşembe 23:13
loading...

Ekranlara oldukça hızlı bir giriş yapan Acı Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gerek güçlü oyuncu kadrosu gerekse heyecan yüklü senaryosuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Acı Aşk 3. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Oyuncu kadrosunda Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve erkan can,'ın da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan'ın yer aldığı Acı Aşk yeni bölümünde Melek ve Sude arasında heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği, müziklerini ise sevilen sanatçı Kıraç'ın yaptığı Acık Aşk 3. bölümü 3 Ocak Pazar akşamı ekrana gelecek.

ACI AŞK 3. BÖLÜM ÖZETİ

Rüya gibi bir aşk yaşayan Bulut ve Melek öyle birşey öğrenirler ki artık ikilinin birbirinden kopması daha da zordur. Çünkü; Melek hamiledir. Bu haberi öğrenen Bulut, havalara uçar. Ancak bu haberi öğrenen tek kişi Bulut değildir. Aşkının karşılığını hiçbir zaman alamayan ve Bulut'a hastalıklı bir aşkla bağlı olan Sude'nin de bu hamileliği öğrenmesi, herşeyi içinden çıkılmaz bir hale sokar. Bulut, Sude'den boşanıp Melek'le yeni bir hayata başlama planları kurarken; Melek'in karşısına çıkan Sude, ondan akıllara zarar bir teklifte bulunur. Melek çocuğu doğuracaktır ancak Sude'ye verecektir. Melek elbette bu teklifi kabul etmez ancak Sude'nin pes etmeye niyeti yoktur. Öyle ki her şeyi göze alarak Melek'i kaçırır ve silah doğrultur. Sude ve Melek karşılaşmasında neler yaşanacak? Sude, Melek'e zarar verebilecek mi? Bulut, Melek'i kurtarabilecek mi? Tüm bu soru işaretleri Acı Aşk yeni bölümünde yanıt bulacak.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder