Acı Aşk 2. bölüm fragmanı nefes kesti

Acı Aşk 2. bölüm fragmanı nefes kesti

Show Tv'nin yeni dizisi Acı Aşk 2. bölüm fragman videosu izleyicileriyle buluştu. İlk bölümde izleyicilerden tam not alan Acı Aşk yeni bölümünde sevdiği adam tarafından sürekli reddedilen Sude, çıldırıyor.

328 Kez Okundu
26 Aralık 2015 Cumartesi 19:37
loading...

Geçtiğimiz hafta ekranlara iddialı bir giriş yapan ve büyük ses getiren Acı Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Genç ve dinamik kadrosu, farklı konusuyla daha ilk bölümden tüm dikkatleri üzerine çeken Acı Aşk 2. bölüm fragmanıyla dizi severleri heyecanlandırdı. Oyuncu kadrosunda; Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve erkan can,'ın da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan gibi güçlü isimlerin yerl aldığı Acı Aşk dizisinin yeni bölümünde Melek'in aralarından çekilmesiyle sevdiği adama kavuşacağını düşünen Sude, hiçbir şeyin hayal etmediğini acı bir şekilde anlıyor. Entrika dozu yüksek yeni dizi Acı Aşk 2. bölümüyle 27 Aralık Pazar akşamı Show Tv'de!

ACI AŞK KONUSU

İlk bölümü ve başrol oyuncularıyla sosyal medyaya damga vuran Acı Aşk, Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut'un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude'nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)'nin kesişen yollarını ele alıyor. Acı Aşk'ın çalışkanlığıyla takdir kazanmış, başarılı işadamı Bulut yükselmek istemektedir. Çalıştığı şirketin CEO'su olmayı beklerken şirketin sahibi Ferman Köklükaya, öz oğlunu bu göreve daha uygun görür. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Bulut'un yolu aynı gün güzeller güzeli Melek'le kesişir ve büyük bir aşk kıvılcımlanır. Bulut, Melek'in peşinden memleketi Sığacık'a kadar gider. Birçok şey paylaşırlar. Ama onları bekleyen mutlu son değildir. Güzel rüya kâbusla biter. Melek yıkılır. Yurtdışında bir müzik okulunda okumaya hak kazanan Melek, her şeyi bırakıp Londra'ya gitmeye karar verir. Bulut'u unutup yeni bir hayata başlayacaktır. Diğer yandan Sude, duygularını doruklarda yaşayan, yıllar yılı karşılığını tam olarak alamadığı aşkı için çırpınan bir kadındır. Bu aşkı kaybetmemek adına dünyayı yakacak derecede tutkuludur. Sude sonunda istediğini elde edebilecek midir? Babasına geçmişte yaşananlar yüzünden çok tepkili olan Ali'nin de küçük hayatında deli gibi sevdiği Eylül'le apayrı bir dünyası vardır. Ne var ki Ali'nin Eylül ile aşkı hiç beklediği gibi olmayacaktır. Melek yüreğindeki aşkı nasıl taşıyacak, Bulut'un itirafları karşısında ne yapacaktır?

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Acı Aşk

Yorum Gönder