29 Ocak İşte Benim Stilim'de kim elenecek? Sorusu yanıt buluyor

TV8 ekranlarının sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim 2016'da eleme gecesi bu akşam ekrana geliyor. Peki 29 Ocak İşte Benim Stilim'de kim elenecek? İşte bu gece yayınlanacak yarışmadan detaylar...

- Bu haber 948 kez okundu.

29 Ocak İşte Benim Stilim'de kim elenecek? Sorusu yanıt buluyor
loading...

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı İşte Benim Stilim'de bu akşam eleme heyecanı yaşanacak. Farklı konseptleri, ünlü konukları, birbirinden renki jüri üyeleri ve yarışmacılarıyla izleyicilerini ekrana bağlayan yarışma programında bu akşam İşte Benim Stilim\'de kim elenecek? Sorusu yanıt bulacak. Neslihan Yargıcı, Hakan Akkaya, İvana Sert ve Uğurkan Erez'in jüri üyeliğini yaptığı İşte Benim Stilim Eleme Gecesi'nde tartışmalar bu hafta da eksik olmayacak. Peki sevilen yarışma programının bu haftaki konsepti nedir? Ünlü yarışmacıların yer aldığı İşte Benim Stilim'de haftanın konsepti ''kostüm'' oldu. Tuğçe Özbudak, Simge Tertemiz, Sevil Uyar, Pelin Suade, Nil Karataş, İnci Pars, Hatice Çarpar, Gizem Özdilli, Berna Öztürk, Aslı Zen, Elif Ece Uzun ve Esra Balamir'in podyumda boy göstereceği İşte Benim Stilim Eleme Gecesi çok renkli geçecek. Faik Öztürk'ün konuk olduğu yarışmada jürinin oylaması ile üzgün surat rozeti alan yarışmacılardan kimler olacak? İşte Benim Stilim\'de kim elenecek? Merak edilen bu soruların yanıtı bu akşam 23.15'te başlayacak Eleme Gecesi'nde yanıt bulacak.

İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI

ASLI ZEN

Aslı Zen 1977 İstanbul, Kanlıca doğumlu. Ailesi şarkıcı olmasına müsaade etmeyince evden kaçan Aslı Zen iki sene sokakta yaşadıktan sonra tesadüfen reklâm ve televizyon piyasasında olan Nahit Altıparmak'la tanıştı ve kendisine yardım etti. Daha sonra çalışmaya başlayan Aslı Zen kazandığı parayla kendisine ev tuttu. Profesyonel anlamda 23 yaşında müziğe başlayan Aslı Zen çıkan aksilikler nedeniyle şarkıcılıktan vazgeçti. Bu dönemde televizyon dizileri, film ve reklamlarda oynadı. Ama bir türlü müzikten vazgeçmeyen Aslı Zen aşık olduğu erkeğe kısa mesaj çekerken söz yazabildiğini, evdeki gitarı tınlatırken beste yapabildiğini fark etmiş ve bu işlerden kazandığı parayla oturduğu eve stüdyo kurdu. Bir aranjör arkadaşıyla çalışmaya başlayan Aslı Zen yaptığı besteleri ünlü isimlere vermeye başladı ilk şarkısını ise İzel seslendirdi. Ferhat Göçer'in seslendirdiği "Cennet", Fatih Ürek'in büyük çıkış yakaladığı "Hadi Hadi" gibi bir çok şarkının söz yazarı olan Aslı Zen söz yazarı, bestekar ve şarkıcı olarak kariyerine devam etmektedir.

BERNA ÖZTÜRK

Berna Öztürk 28 Mart 1984 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu olan Berna Öztürk DJ olarak adını duyurdu. Tarkan'ın eski sevigili Bilge Öztürk'ün kız kardeşi olan Berna Öztürk bu yüzden bir dönem magazin basınında Tarkan'ın baldızı olarak fazlaca yer aldı. 16 yaşından itibaren mankenlik ve modellik yapan Berna Öztürk, bazı TV dizileri ve tiyatro oyunlarında rol almıştır. Uzun zamandır DJ'lik yapan Öztürk'ün hobileri arasında davul çalmak ve resim yapmak da bulunuyor. Berna Öztürk, su sporlarına da fazlasıyla meraklı. İyi bir kite board eğitmeni de olan Berna, ablası Bilge ile birlikte kite board dalında hem yarışmalara hazırlanıyor hem de bu zevkli sporu öğrenmek isteyenlere eğitmenlik yapıyor.

ELİF ECE UZUN

Elif Ece Uzun, 5 Ağustos Adapazarı doğumludur. 31 yasındaki model Artvinli bir Anne ve Rizeli bir babanın kızıdır. Adapazarı'nda büyüdü. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını Adapazarı'nda, bir kısmını ise İzmitte okudu. Sonra ailesiyle beraber Antalyaya yerleşti. Turizm otelcilik lisesinde okurken bir yandan da yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır.

15 yaşında Best Model yarışmasına katılarak modelliğe başladı. Bir dönem hobi olarak yaptıgı modellik mesleğini okulu bitince 2004 yılında profesyonel olarak yapmaya başladı ve İstanbula yerleşti. Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TVde bir show programı sunmaya başladı. Sonra Kanal 1'de Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence programı sundu. Çarkıfelek programında tobleronda Mehmet Ali Erbil'e eşlik etti .2010 yılında Atv de Klıp TV adlı programı sundu. Sinan Çetin'in okulu Plato'da oyunculuk eğitimi aldı. Kanal D ekranlarında yer alan Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı. 2013 yılında Vahide Gördüm'ün okulu olan akademi 35,5 da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı , 4 yıl boyunca Eti Tutku'nun reklamlarında oynadı, halen modellik sunuculuk ve oyunculuğa devam etmekte. Özel hayatıyla ilgili ise tam bir seyehat tutkunu olduğunu söyleyen ünlü manken son seyehatleriyle Dünyanın 3 te ikisini gördü, tam bir kitap tutkunu, at binmeye ve dalmaya bayılıyor. Sokak hayvanlarına aşırı düşkün .

ESRA BALAMİR

1978 tarihinde Adana'da doğan Esra Balamir, model, şarkıcı ve televizyon sunucusu olarak önemli çalışmalarda bulunmuştur. uzun yıllar Kral Tv'de Dj'lik yaptı. Show Tv'de ilk programımı sundu. Ardından Atv'de Sabah Şekeri oldu, o sırada Kanal D'de Şafak Sezer'le ilk dizisini çekti. Reyting Hamdi, Böyle mi Olacak, Kabere Kabere gibi dizilerle oyunculuk yapmaya başladı. Yine Kanal D'de müzik programı sundu ve sonrasında bir çok magazin programı sunmaya başladı. Bunları yaparken Fotomodellik de yaptı. Müzik ise hayatında hep vardı ve bu güne kadar 5 albüm yaptı. Son olarak Beyaz Tv'de yakın plan programını sundu.

GİZEM ÖZDİLLİ

Aslen Azeri kökenli, olan Gizem Özdilli 22/07/1974 Ankara doğumlu olup ilk orta lise tahsilini Ankara'da gerçekleşmiştir. İstanbul'a geliş serüveni mankenlik kariyeri yapma ideali ile başlamıştır. Yaklaşık 12 il kadar Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinde modellik yapan Özdilli "Milli Manken" unvanı ile kültür bakanlığı organizasyonlarında ülkemizi tüm dünyada onurla temsil etmiştir.

Modelliği bıraktıktan sonra aile mesleğine ilgisinden yeme içme sektörüne yönelmiştir. Dedesi Türkiye'ye ilk döner makinasını getiren Mehmet Özdilli'nin lokantaları ve fırını bulunmaktaydı. Bu nedenle çocukluğundan itibaren mutfağa yakın ve ilgili olan Özdilli 2012 yılında ilk yemek kitabı olan Gizemin Mutfak Aşkını yayınlamış ve ilk kitabı ile bir çok ödül almıştır. Bunların için de en önemlisi dünya yemek Oscarları olarak bilinen Cookbook Gourment Best of World Celebrity Cookbook dalında Paris Louvre müzesinde düzenlenen galada 172 ülke arasında ilk beşte yer almıştır.2015 Yaz dönemi MSA ( Mutfak Sanatları Akademisi ) 'den dünya mutfağı üzerine 2 aylık uygulamalı eğitim ile sertifika almıştır. Bundan sonra ki karıyerini yeme içme sektörü üzerine gerçekleştirmek isteyen Özdilli restoran ve tedarikçi firmalara danışmanlık hizmeti vermekte yakın zamanda karıyerini yemek ağırlıklı bir tv programı yaparak devam ettirmeği planlamaktadır.

HATİCE ÇARPAR

Hatice 6 Aralık 1978 İzmir, Narlıdere doğumlu. İlk öğrenimimi Narlıdere İlkokulu'nda yapan Hatice daha sonra çeşitli nedenler yüzünden öğrenimine devam edemedi. Müziğe olan aşırı tutkusundan dolayı aile toplantılarında ve düğünlerde sıkça şarkı söyleyen Hatice bir süre sonra ailesinin geçimine yardımcı olmak için bir firmada sekreterlik yapmaya başladı. Bu arada İzmir'de düzenlenen bir dans yarışmasında ve Narlıdere Belediyesi'nin düzenlediği Narlıdere Çiçek ve Kültür Etkinliklerinde güzellik yarışmasında birinci oldu. Bu yarışmadan sonra mankenlik teklifleri gelmeye başladı. Fakat gönlünde yatan müzik olduğu için bu teklifleri kabul etmedi. 1995 yılında İstanbul'a geldi ve "İner Misin Çıkar Mısın" adlı yarışmada müzik dalında iki kez birinci oldu. Daha sonra "Çürük Elma" adlı yarışma programının sunuculuğunu üstlendi. Müziğe olan ilgisinin daha ağır basmasıyla müzikle ilgili eğitim almaya başlayan Hatice şarkıcı olarak kariyerine devam etmektedir.

İNCİ PARS

2 Mart 1980, Kıbrıs doğumlu olan İnci Pars 18 yaşındayken KKTC Güzeli seçilmiştir. İlk oyunculuk deneyimini 17 yaşındayken Aşk ve Barış adlı Kuzey Kıbrıs yapımı bir televizyon filmi ile yaşamıştır. Bundan bir süre sonra İstanbul'a yerleşen oyuncu Hayat Bağları adlı dizide canlandırdığı Gözde karakteriyle tanınmıştır. Daha sonra kariyerine oyuncu olarak devam eden İnci Pars Hayat Bilgisi, Hayal ve Gerçek, Yahşi Cazibe gibi bir çok projede yer almıştır.

NİL KARATAŞ

1986 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Nil Karataş; O Ses Türkiye yarışmasına katılmış ve büyük bir başarı yakalamış isimlerden birisidir. Yemekteyiz programına da katılan Nil Karataş televizyon seyircisi tarafından tanınmaktadır. Keman çalmayı çok seven Nil Karataş daha sonra kendi albümünü çıkararak müzik piyasasında isminden söz ettirmeyi başardı. Mühür isimli albümü ile hayranları karşısına çıkan Nil; iyi bir çıkış yakalamayı başardı.

PELİN SUADE

1980 İstanbul doğumlu Pelin Suade fotomodel ve mankendir. 2006 yılından bu yana da televizyon ekranında sunuculuk yapıyor. Müzisyen bir aileden gelen Pelin Suade Annesinin eğitim aldığı Üsküdar Musiki Cemiyeti'nin sınavlarına katılmış seslendirdiği bir eserle ustadlarının beğesini kazanıp bu önemli müzik kurumuna kabul edilmiştir. Cemiyete 2 yıl devam edip daha sonra şan eğitimiyle devam etmiştir.

İlk ekran deneyimini Şimdi Magazin programıyla yaşayan Pelin Suade daha sonra televizyon kariyerine Magazin Dünyası, Heyecanlı ve Kanal 1 Mazagin programlarıyla devam etti. Bizden Kaçmaz ve Sinemanyak programlarıyla en çok konuşulan ekran yüzlerinden biri oldu. Eski kült filmlerle mavra yapan 'Nayır N'olamaz' ve magazin programı 'Süper Kulüp'teki sunumuyla geçen yayın döneminin en çok konuşulan kadın sunucularından biri oldu.

SEVİL UYAR

Sevil Uyar 1982 doğumlu. 2004 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında beşinci olmasının ardından 2005 yılında Aşk Oyunu adlı dizideki başrolü ile sanat hayatına atıldı. 2006 yılında katıldığı Miss Model of Turkey yarışmasında Türkiye birincisi olan Sevil Uyar, 2007 yılında Çılgın Dershane Kampta filmi ile beyazperdeye başrol oyuncusu olarak merhaba dedi. Aynı yıl "Yalan Dünya" isimli televizyon dizisinde başrol oynayan sanatçı, "Zoom" isimli magazin programının da sunuculuğunu yapmaya başladı. Daha sonra birçok dizi, film ve tiyatro oyununda oyunculuk yapan Sevil Uyar bunun yanı sıra televizyon programları ve ödül törenlerinde sunuculuk yaptı. Sevil Uyar kariyerine oyuncu, sunucu ve model olarak devam etmektedir.

SİMGE TERTEMİZ

Simge Tertemiz 9 Eylül 1988, İskenderun doğumludur. Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde öğrenim görmektedir. 2002 "Best Model of Turkey" Gelecek Vadeden Misyon Ödülü, 2004 "Best Model Of Turkey" birinciliği, 2004 "Best Model of The World" dördüncülüğü, 2004 "Miss Tourism" beşinciliğine sahiptir. Kazandığı bu başarılardan sonra kariyerine oyuncu, sunucu ve manken olarak devam eden Simge Tertemiz Çılgın Dershane, Çılgın Dershane Kampta gibi filmlerde rol almış ayrıca Özel Hat, Süper Starlife gibi magazin programlarında da sunuculuk yapmıştır. Bir dergi okurları tarafından 2011 yılının en seksi kadını seçilen Simge Tertemiz aynı yıl Murat Kadıoğlu ile yıldırım nikahıyla evlenmiş ve bu evlilikten Nail Kayra isminde çocuğu olmuştur. Daha sonra çift şiddetli geçimsizlik nedeniyle evliliklerini 2014 yılında sonlandırmıştır.

TUĞÇE ÖZBUDAK

30 yaşında ve Ankara doğumlu olan Tuğçe Özbudak; 1.71 boyunda ve 50 kilo. Bilkent Üniversitesi Oyunculuk- Tiyatro Bölümü mezunu. Oyunculuk ve sunuculuk yapıyor. Tuğçe'nin Adanalı dizisinde başlayan oyunculuk serüveni başka projelerle devam etti. El Gibi, Kuzey Rüzgarı, Nuri, İşler Güçler diğer dizi projelerinden. Program sunuculugu da yapan Tuğçe, Atv'de Gezi Günlüğü adında bir gezi programııyla sunuculuga basladı, Beyaz Tv de yemek ve magazin programı, Habertürk'te emlak ve gezi programı sundu. Son olarak da Star Tv'de Pasaport adlı yarışma programını 3 sezon boyunca sundu. Bağdat Caddesi'nde kendi tasarımlarını ve yurt dışından ürünleri getirip sattıgı bir butiği var. Kendi markasını yarattığı bir butik işletiyor. Sosyal medyada tarzı ve stili çok konuşulan Tuğçe Özbudak yaptığı kombinleri satıyor.

yükleniyor...
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.