Yeşim Ceren Bozoğlu zayıfladı işte son hali!

'O Hayat Benim' dizisi Nuran karakteri için 30 kilo alan Yeşim Ceren Bozoğlu diziden ayrılınca resmen eridi. İşte 'O Hayat Benim'in Nuran'ı'nın son hali...

- Bu haber 717 kez okundu.

Yeşim Ceren Bozoğlu zayıfladı işte son hali!
loading...

Yeşim Ceren Bozoğlu zayıfladı işte son hali!'O Hayat Benim' dizisi Nuran karakteri için 30 kilo alan Yeşim Ceren Bozoğlu diziden ayrılınca resmen eridi. İşte 'O Hayat Benim'in Nuran'ı'nın son hali...

'O Ha­yat Be­nim' di­zi­sin­den ay­rı­lan Ye­şim Ce­ren Bo­zoğ­lu, can­lan­dır­dı­ğı ka­rak­ter için al­dı­ğı 30 ki­lo­yu ver­ebilmek için Ku­şa­da­sı­'n­da bir za­yıf­la­ma mer­ke­zi­ne git­ti. 21 gündür za­yıf­la­ma mer­ke­zin­de ka­lan Bo­zoğ­lu, 7 ki­lo ver­di.

AT KUYRUĞU ÇAYIYLA ZAYIFLADI

Ka­lan ki­lo­la­rı­nı ver­mek için sı­kı bir şe­kil­de ça­lı­şan Bo­zoğ­lu, di­yet prog­ra­mın­da ağır­lık­lı ola­rak seb­ze ye­mek­le­ri, sa­la­ta­ ve seb­ze çor­ba­la­rı­nı ter­cih et­ti­ği­ni an­lat­tı.Bo­zoğ­lu­'nun ki­lo ver­me­sin­de­ki en önem­li et­ken­ler­den bi­ri de şiş­kin­li­ği alan ve faz­la ki­lo­lar­dan kur­tul­ma­ya ya­ra­yan at kuy­ru­ğu ça­yı.

o-hayat-benim-nuran.20150511155951.jpg 

YEMEKLERDEN SONRA İÇİYOR

Bu ça­yı ye­mek­ler­den son­ra iç­ti­ği­ni be­lir­ten Bo­zoğ­lu, "Bir tu­tam at kuy­ru­ğu, 4,5 ka­ran­fil, bir ka­buk tar­çı­nı kay­na­mış su­ya atı­yo­ruz. Gün içe­ri­sin­de ye­mek­ler­den son­ra tü­ke­ti­yo­ru­z" de­di. Sanatçı, sabahları tükettiği may­da­noz, li­mon, na­ne, ro­ka, sa­la­ta­lık ve de­re­otundan oluşan 'yeşil iksir' ka­rı­şı­mının da tok tuttuğunu söyledi.

yesim-ceren-bozoglu.jpg 

7 KİLO VERDİ, 5 KİLOSU YAĞ!

Zayıflama sırlarını sosyal medyada sevenleriyle paylaşan sanatçı, "Şu anda benimle birlikte 15 kişi yürüyüşe başladı. Onlar bana fotoğraflarını gönderdikçe motive oluyorum. Bulunduğum zayıflama merkezinde önemli olanın zayıflamak değil, yağ yakımı olduğunu öğrendim. Totalde 7 kilo verdim. Bunun 5 kilosu yağ" diye konuştu.

KİTAP ÇIKARACAĞIM

Zayıflama programı çok ilgi gören Bozoğlu, "Kitap düşüncesiyle yola çıkmadım ama zayıflama hikayemi kitap haline getirmemi isteyenler oldu. Ben de buna sıcak bakmaya başladım. Teklifler de geliyor. Bir kitap çıkaracağım" dedi.

yükleniyor...
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.