Masa süsleme: Su içinde çiçekler

Masa süsleme: Su içinde çiçekler

Uzun zamandır böyle güzel fikirleri paylaşmıyordum, ilk blog yazmaya başladığımda dekorasyon ve kendin yap projeleri yayınlamayı çok severdim hala seviyorum geniş bir koleksiyonum var ama yayınlama kısmı biraz gerilerde kaldı ama biraz canlanma zamanı geldi.

502 Kez Okundu
03 Mayıs 2015 Pazar 14:43
loading...

Uzun zamandır böyle güzel fikirleri paylaşmıyordum, ilk blog yazmaya başladığımda dekorasyon ve kendin yap projeleri yayınlamayı çok severdim hala seviyorum geniş bir koleksiyonum var ama yayınlama kısmı biraz gerilerde kaldı ama biraz canlanma zamanı geldi. Tamda canlanılacak bir bahar projesiyle kendin yaplara dönüyorum bazen bende  bazen farklı bloglardan dekorasyon önerileri artık daha çok olacak. İlk önerim bahar sofralarınızı şenlendirecek.

Bu harika çiçekler davet masalarınızı süsleyebilir. Buradaki blogda yayınlanan çalışmada  minik çivili bir detay kullanılmış.

masa sunumu

Bunun yerine siz plastik şişe kapağının ortasına batırılmış bir cam çivisi kullanabilirsiniz. Bardağa çiçek batırılmış kapağı koyun, üzerine cam ya da arzu ettiğiniz taşları koyun ve üzerine su doldurun.

sunum masa

Çok fresh ve canlı bir görüntü elde edeceksiniz, ve yemek masanıza harika bit etki yaratacak bu çalışma için yapay çiçekler de kullanabilirsiniz..www.annekaz.com
www.annekaz.com

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder