Çoraptan oyuncak kedi yapımı

Çoraptan oyuncak kedi yapımı

Çoraplardan oyuncak yapmak çok zevkli çocuklar küçükken oyuncak bebekten köpeklere özellikle maymunlara neler yaptım neler.

1015 Kez Okundu
03 Mayıs 2015 Pazar 14:43
loading...

 Bu konuda ders verebilecek ustalıkta sayılırım bir zamanlar yaptığım çorap oyuncaklar ı buradan görebilirsiniz. Çoraplardan oyuncak yapmanın artıları, ucuz olması, sağlam olması ve her zaman elinizin altındaki malzemelerden yapılmış olması tabi çorap desen ve renk seçeneklerinin sınırsız olması saymıyorum bile.

Çoraplardan oyuncak yapmak çok zevkli çocuklar küçükken oyuncak bebekten köpeklere özellikle maymunlara neler yaptım neler. Bu konuda ders verebilecek ustalıkta sayılırım bir zamanlar yaptığım çorap oyuncaklar ı buradan görebilirsiniz.

Çoraplardan oyuncak yapmanın artıları, ucuz olması, sağlam olması ve her zaman elinizin altındaki malzemelerden yapılmış olması tabi çorap desen ve renk seçeneklerinin sınırsız olması saymıyorum bile. Ara verdiğim çoraptan oyuncak yapma işinin değişik modellerini görünce seviniyorum hem basit hem de çocukların çok seveceği ucuz oyuncaklar hele çocuklarla beraber yapmak hala zevk bu da hem basit hem de çok zevkli bir çalışma.İşte size kıvrılıp uyuyan bir kedinin adım adım yapılışı

corap oyuncaklar1 corap oyuncaklar2 corap oyuncaklar3 corap oyuncaklar4 corap oyuncaklar5 corap oyuncaklar6

corap oyuncaklar7 corap oyuncaklar8www.annekaz.com
www.annekaz.com

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder