Casa Mobilya 2015 Koleksiyonu

Casa Mobilya 2015 Koleksiyonu

Casa Mobilya 2015 koleksiyonunu İtalya'nın dünyaca ünlü mimar ve tasarımcısı Mauro Lipparini ile gerçekleştirdi.

438 Kez Okundu
03 Mayıs 2015 Pazar 14:43
loading...

Kurulduğu 1965 yılından bu yana, kaliteli üretim için gösterdiği özveri, yenilikçi tasarımları ve müşteri memnuniyetine verdiği değerler CASA yı bugün Türkiye’nin en lüks ve enprestijli mobilya üreticisi haline getirmiştir.Ankara’da 35000m² lik bir alanda kurulu olan fabrikasıile CASA, 250 kişilik uzman kadrosu, deneyimli ustaları ve mesleğininen iyi mühendisleri ileüretim yaparak,tasarım,kalite ve konforu birarada sunan CASA koleksiyonlarını meydana getirmektedir.

Mobilya ya getirdiği farklı bakış açısını,  2015 yılı itibariyle hayata geçirmek için,  İtalya’nın dünyaca ünlü mimar ve tasarımcısı MauroLipparini ile işbirliğiyapanCASA,  tasarımcıylasanat direktörlüğünü de içeren uzun soluklu bir anlaşma imzaladı. CASA, bu anlaşma ile sadece 2015 yılı için değil, sonraki yıllarıda kapsayan, tümüyle kendine özgü Moda ürünlerini tasarlamak ve dünyaca tanınan güçlü bir marka kimliğini geliştirmek için önemli bir adıma imza atmıştır.

Minimalist tarzın belirleyici özelliklerini net ve güçlü çizgilerle benimsemiş olan MauroLipparini,cesur renkler ve organik dokulara ağırlık vererek,klasik minimalist bir çizgi çerçevesinde “Casa 2015” koleksiyonunu oluşturmuştur.

Bu yeni koleksiyonun bir bölümünü “Salone del Mobile 2015Milano” fuarında sergileyecek olan CASA, tasarımlarını ilk kez bu fuarda tanıtacakolmasından dolayıbüyükbir heyecan duymaktadır.

2011 yılında,  tasarım alanında dünyanın en prestijli ödülü olan Good Design Global Awards’ı kazanmış olan ve ayrıca Young & Design Milano ve International Du Pont Award Köln uluslararası tasarım yarışmalarının da birincilik ödüllerine laik görülen Mauro Lipparini, kendine özgü tasarımlarıyla dünya çapındabir üne sahiptir.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder