Bağırsaklarınızı temizleyen ev yapımı karışım..

Bağırsaklarınızı temizleyen ev yapımı karışım..

Bu İki malzemeden meydana gelen ev yapımı ilaç bağırsağınızdan kilolarca atığı temizleyecek.

6153 Kez Okundu
05 Şubat 2017 Pazar 15:54
loading...
Hafta sonu yemeği fazla kaçırdınız ve şu an pişmanlık mı duyuyorsunuz? Bağırsak temizliği vücudunuzdaki toksinlerden kurtulup sindirim sisteminize yeni bir başlangıç yaptırmanızı sağlayacaktır.

Bu ev yapımı içecek kolay, nazik ve sonuç verici. Bu hızlı bir bağırsak temizlemesi değil, sadece vücudunuzun kötü atığı filtreleyerek sadece yararlı bakteriyi sindirim sisteminizde tutmasını sağlıyor. Bu maddelerden birincisi bildiğimiz her mutfakta bulabileceğiniz elma sirkesi. Elma sirkesi tıbbın uzun bir süredir birçok sağlık sorunuyla mücadelede faydalandığı bir içerik. Ucuz ve sadece bağırsağınıza değil vücudunuzun geri kalan kısmına da faydaları var.

Elma sirkesini satın alırken şişenin dibinde karanlık tortu olhemenn seçin. Bu tür elma sirkeleri saniyesel olarak prosedüre sokulmamış elma sirkesi olup çok daha çok besleyici madde içerir. Hem de bu tortunun içerisinde asetobakter adıyla tanınan bakteri yer alır. Bu bakteri oksijeni fermente ederek elma suyunu sirkeye çevirir. Bu bakteri bunun yanı sıra midemizde gıdaları parçalayan bakterilerdendir. Elma sirkesi bağırsak tertipsizliği, kan şeker seviyesi, ve tansiyonu düşürücü özelliğiyle bilinmektedir.


Bu İki maddelik içeceği nasıl gerçekleştireceğiz?
Bu bağırsak temizleyen içeceği gerçekleştirmek çok kolay. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz pastörize edilmemiş elma sirkesi ile işlenmemiş bal lazım.

Bir bardak dolusu sıcak suyun içerisine;

– 2 kaşık elma sirkesi
– 2 kaşık işlenmemiş bal

Bu karışımı bal tamamıyla eriyene kadar karıştırın ve günün başında veya herhangi bir vakit içebilirsiniz.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder